Нефтохимик излъга Хебър в Бургас

Хебър загуби с 2:1 визитата си на Нефтохимик в Бургас. Срещата бе от 29-тия кръг на Втора ПФЛ. Евгени Игнатов даде аванс на пазарджиклии още в 3-та минута, а Мохамед Брахими изравни на Нафтата в 43-та. Крайното 2:1 за домакините в 87-та минута фиксира Уилсън Фелипе.

Победата изравни домакините с Локомотив(ГО) в битката при изпадащите, като двата тима са с по 20 точки,  докато Хебър е шести с 42 пункта.

Коментари (3)

angel

angel

24.04.2021 | 23:07

Редно е виновника за това (Митов)да излезне и да каже пред феновете какво става с отбора(а не да се крие като плъх) .всеки изпадащ отбор ни победи !!!!! Най много дузпи правим ние !!! ако погледнете резултатите на Хебър,няма по тотаджийски отбор от нас .колко години ще се оправдаваме че обиграваме отбор ??? всяка година се махат 10 и идват нови 10 !!!! тва ли е обиграването??? Като нямат цели защо не налага момчета от школата ,а се взимат футболисти които не са играли половин година ??? какво стана с стадиона ??? една смешна козирка (няма такава друга в БГ) и един отвратителен терен за над милион !!!! като те е страх от мечки не ходи в гората г–н Митов . порнографията в отбора взе да прилива