Нафтата излъга Хебър в 92-та минута

Гредите спасиха на два пъти домакините

Нефтохимик стигна до драматична победа при домакинството си на Хебър. „Шейховете се наложиха с 2:1 на „Арена Созопол“, като успехът дойде в 92-ата минута.

Нефтохимик започна ударно, повеждайки още в 6-ата минута. След центриране на Николай Костов от корнер, Атанас Ташолов засече за 1:0.

В 24-ата минута, след ново подаване от корнер, топката стигна до Янко Ангелов, който шутира от воле пред дъгата на наказателното поле. Кълбото обаче срещна напречната греда.

В 65-ата минута хебърци изравниха. Весо Марчев центрира отляво, а Янко Ангелов засече с глава за 1:1.

В 71-ата минута Хебър можеше да направи пълен обрат. Отново Марчев центрира отляво, Каракашев засече топката, но в левия страничен стълб.

В 80-ата минута и бургазлии треснаха греда, след удар от движение на Иван Колев.

Във 2-ата минута на добавеното време, Нефтохимик стигна до трите точки.

Джуниет Али нахлу в наказателното поле и с мощен изстрел прати топката в горния ляв ъгъл за 2:1.

Стартов състав на Хебър: Петър Дебърлиев, Асен Георгиев, Андриан Краев, Веселин Марчев, Даниел Пехливанов, Георги Каракашев, Цветелин Тонев, Янко Ангелов(к), Божидар Васев, Октай Хамдиев, Томислав Папазов.