64

Славия прати Локо Пловдив в шестицата

Славия и Локомотив Пловдив засършиха 1:1  мача помежду им от 29 кръг на Първа лига. Така Локо е шести на точка пред Славия. В другия кръг "черно-белите" са домакини на Левски, а Славия гостува на ЦСКА 1948.

20 минута - Владеене на топката - Славия: 47%, Локомотив (Пловдив): 53%.

Много скучно първо полувреме на мача. Двата отбора създават илюзията, че не искат да победят.

Гол за Славия в 48-ата минута. Галин Иванов пусна топката отдясно към Кристиян Добрев, който я пое на гърди и с техничен удар покрай Хоркаш направи 1:0.

Уууф, пропуск на Галин Иванов в 52-ата минута. Капитанът на Славия на празна врата с глава прати топката в аут.

Две неприятни контузии за Локомотив. Първи Хоркаш бе  контузен след сблъсък с Гасама в 67-ата минута. Пет по-късно и Тодор Павлов напусна с травма.

Хорхе Портокареро прати топката във вратата с глава за 1:1 в 85-ата.инута.

Страхотен пропуск на Джовани в93-атаминута. От 10-ина метра прати топката в тялото на Вуцов.

СЛАВИЯ - ЛОКО (ПД) 1:1

1:0 Кристиян Добрев  48, 1:1 Хорхе Портокареро 85

СЛАВИЯ: 21. Светослав Вуцов (К), 3. Ертан Томбак, 23. Емил Виячки, 55. Натан Гасама, 4. Людовик Соарес, 5. Велко Йеленкович, 33. Галин Иванов (К), 71. Кристиян Стоянов, 11. Кристиан Добрев, 8. Емил Стоев, 10. Владимир Николов;

ЛОКО (ПД): 23. Динко Хоркаш, 50. Йосип Томашевич, 4. Мартин Паскалев, 5. Тодор Павлов, 13. Матеус Да Силва, 15. Пиер Зебли, 33. Георги Каракашев, 6. Христо Иванов, 10. Джовани Бариани, 19. Денислав Александров, 14. Димитър Илиев (К).