НА ЖИВО ОТ ТРЯВНА: Янтра - Хебър

Хебър победи домакините от Янтра(Габрово) с 2:0 на стадион "Ангел Кънчев" в Трявна. Срещата бе от 1-вия кръг на новия шампионат във Втора ПФЛ.

Емануил Манев - Мотора изведе Хебър напред в резултата в 9-та минута. Живко Петков покачи на 2:0 в 60-та.

Попадението на Емо Манев бе първо за него с екипа на хебърци. Освен Мотора дебют за пазарджишкият тим до момента записаха още пет от новите попълнения на Хебър - Радослав Терзиев, Мартин Михайлов, Александър Бастунов, Иво Михайлов и Олег Димитров.

Играта в началните 15-20 минути бе открита и двуостра. Реферът Йото Гарабедов респектира съперниците като им вдигна по един жълт картон.

Домакините стигнаха до греда в 21-та минута.

В 40-та минута гредата бе верен помощник и за гарбовци след удар на Живко Петков. Малшанс!

Като цяло съперниците изпратиха едно равностойно и интересно за публиката първо полувреме с паритет по отношение на играта и ударите към двете врати.

Край на първата част. Хебър води с 1:0 на Янтра.

Начало на второ полувреме:

60-та мин: ГООООООЛ!! Живко Петков бележи за 2:0!

61-ва мин.: Смяна в Хебър: Живко Петков отстъпва мястото си на Ивайло Михайлов, който прави дебют за хебърци.

71-ва минута: Двойна смяна в Хебър: Играта напускат Евгени Игнатов и Георги Каракашев, на техните места ще играят Тодор Чаворски и Олег Димитров, който също прави официален дебют за пазарджилии.

Три минути продължение!

90-та мин.: Двойна смяна в Хебър. След 9 месеца в игра се завръща Жак Пехливанов, който сменя Александър Бастунов, а Стойчо Папазов влиза на мястото на Мартин Михайлов.

КРАЙ НА МАЧА! ХЕБЪР ВЗЕ ИСТОРИЧЕСКА ПЪРВА ПОБЕДА КАТО ГОСТ НАД ТОЗИ СЪЕПРНИК!

Хебър: Петър Дебърлиев, Георги Търтов, Мартин Михайлов(90-Стойчо Папазов), Радослав Терзиев, Мартин Вълчинов, Георги Каракашев(71-Олег Димитров), Александър Бастунов(90-Жак Пехливанов), Евгени Игнатов(к)(71-Тодор Чаворски), Емануил Манев, Октай Хамдиев, Живко Петков(61-Ивайло Михайлов)