Лудогорец писа отличен на Локомотив Пловдив преди финала

Лудогорец разгроми Локомотив Пловдив с 6:1 в мач от 28 кръг на Първа лига.

Козмин Моци вкара в самото начало на мача.

Вандерсон удвои в 13-ата, засичайки прострелно центриране отдясно. Пак той направи 3:0, прехвърляйки елегантно Пиргов.

Каули Соуса вкара с удар от големия пеналт и рикошет е 35-ата минута.

Най-запомнящият се шут на черно-белите преди почивката бе този на Бруно Акрапович по бутилката след гола на Каули.

Кенан Муслимович вкара за 4:1 с плътен удар с десния крак е 67-мата минута.

Малонга пропусна сам срещу вратаря в 74-ата минита, а в ответната атака Жоржиньо направи 5:1. Чибота вкара с техничен удар в далечния ъгъл за 6:1 в 87-ата минута

Лудогорец - Локомотив Пловдив 6:1

1:0 Козмин Моци 1, 2:0 Вандерсон 13, 3:0 Вандерсон 22, 4:0 Каули Соуса 35, 4:1 Кенан Муслимович 67, 5:1 Жоржиньо 74, 6:1 Чибота 87

ЛУДОГОРЕЦ: Владислав Стоянов, Антон Недялков, Георги Терзиев, Абел Анисе, Мавис Чибота, Жоржиньо, Джордан Икоко, Стефан Баджи, Козмин Моци, Вандерсон, Каули Соуса

ЛОКОМОТИВ: Илко Пиргов, Акинсола Акиниеми, Лукас Масоеро, Милош Петрович, Петър Витанов, Миховил Клапан, Момчил Цветанов, Николай Николаев, Лукас Салинас, Доминик Малонга, Кенан Муслимович