След 13 месеца Локомотив загуби на "Лаута"

Локомотив (Пловдив) загуби от Славия с 0:1 в мач от първия кръг на първата шестица в efbet Лига. Радослав Кирилов вкара в 77-ата минута след пас на Йомов, който се възползва от грешка на Алмейда в центъра на черно-бялата защита.

Първата реална ситуация за гол дойде след четвърт час игра. Тогава Масоеро стреля от 12-13 метра, засичайки с десния крак центриране от корнер, но нацели дясната греда.

ЛОКОМОТИВ  - СЛАВИЯ 0:1

0:1 Радослав Кирилов 76

ЛОКОМОТИВ: 71. Луков, 61. Алмейда, 25. Масоеро, 4. Акиниеми, 10. Умарбаев, 34. Витанов, 50. Томашевич, 9. Карагарен, 16. Салинас, 14. Д. Илиев, 77. Аралица

СЛАВИЯ: 32. Стергиакис, 55. Христов, 23. Виячки, 38. Гамаков, 83. Попадийн, 73. Бенгюзов, 35. Йомов, 33. Иванов, 20. Ф. Кръстев, 71. Стоев, 9. Чунчуков

СЪДИЯ: Г. Тодоров