64

Локо Пд удари ЦСКА 1948 с 2:1 за втора победа тази седмица

Локомотив Пловдив победи ЦСКА 1948 с 2:1 в мач от 12-ия кръг на Първа лига. Това беше втора поредна победа на "Лаута" за "черно-белите" тази седмица.

Парвиз Умарбаев завърши триходова комбинация с Минчев и Митко Илиев за 1:0 в 33-ата минута.

Три минути след почивката Денислав Ангелов изпревари Димитър Илиев при центриране от корнер и с глава вкара за 1:1.

Димитър Илиев бе настъпан от Крум Стоянов в пеналта. Реферът Ивайло Стоянов показа червен картон на халфа на гостите, а Илиев сам вкара дузпата за 2:1 в 64-ата минута.

Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948 2:1

1:0 Парвиз Умарбаев 33, 1:1 Денислав Ангелов 48, 2:1 Димитър Илиев 64-дузпа

ЛОКОМОТИВ: Лукас Рейдър, Кристиан Гомис, Милош Петрович, Олексий Биков, Йосип Томашевич, Бирсент Карагарен, Парвиз Умарбаев Петър Витанов, Венсан Марсел, Димитър Илиев, Георги Минчев;

ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Деян Лозев, Симеон Петров, Димитър Пиргов, Лазар Марин, Ивайло Чочев, Георги Ангелов, Георги Русев, Ангел Бастунов, Крум Стоянов, Галин Иванов;