Локо изкочи втори след семпла победа над Черно море

Локомотив Пловдив победи Черно море с 1:0 в мач от 14 кръг на efbet Лига и излезе на второ място в класирането, Димитър Илиев вкара в 14. минута.

Най-интересното по минути:

3 - Стивън Езе изблъсква с две ръце Хантакиас без топка. Няма санкция за състезателя на домакините. Играта бе спряна, заради падането на футболиста на Черно море.

8 - Малембана стреля от границата на наказателното поле! Митрович спасява с една ръка. Опасността бе реална за тима му.

14 - ГООООООООООООООООООООЛ!!! 1:0! Попадение на Димитър Илиев! Страхотно диагонално изпълнение на един от лидерите в състава на "смърфовете". Кълбото се отби в лявата греда на вратата на съперника и влетя в мрежата. Номер 14 в 14-ата минута. Девети гол през сезона за Илиев.

28 - Жълт картон за Петрович.

30 - Удар на Васил Панайотов от далечна дистанция. Без проблеми Луков хваща топката в ръцете си.

Държавният селекционер Георги Дерменджиев е на Лаута, Ще види ли най-накрая колко е силен Димитър Илиев?

35 - Центриране в наказателното поле. Алмейда стреля с глава! Топката минава над вратата на Митрович.

40 - Жълт картон за Цветомир Панов.

44 - Жълт картон и за Умарбаев.

45 - В последната минута на полувремето Иса бе задържан в полето на съперника. Нарушение не беше отсъдено.

45 - Полувреме - 1:0

На полувремето Областният управител и кандидат за кмет Здравко Димитров награди с почетен плакет Парвиз Умарбаев, който днес играе своя мач номер 100 за Локомотив.

62 - Втори жълт картон за Милош Петрович. Локомотив остава с човек по-малко на терена.

63 - Витанов сменя Умарбаев.

67 - Родриго центрира в наказателното поле. Иса се размина с топката. Тя бе избита от Луков, но след това се върна в игра. Нито един футболист на Черно море не игра с кълбото и то преминава в притежание на домакините.