Локомотив отвя Царско село с четворка, Анте се отпуши

Локомотив (Пловдив) разби Царско село с 4:0 в мач от 22-ия кръг на efbet Лига.

Румен Гьонов заби неспасяемо с глава топката в собствената си врата в 36-ата минута. Димитър Илиев центрира хубаво отдясно, Карагерен не можа да засече, но зад него Гьонов беше безпощаден.

Статистиката на полувремето:

В 53-ата минута Георги Давидов посочи бялата точка след фаул на Кавдански срещу Алмейда. Хубав пас на Салинас. Димитър Илиев се засили, забави движението си, хвърли Пласид наляво и вкара в празния ъгъл за 2:0.

120 секунди по-късно Аралица вкара на празна врата отблизо за 3:0. Карагерен даде прострелен пас отдясно зад защитата.

Анте Аралица вкара втория си гол в мача от спорно за засада положение.  Той получи топката на празна врата отблизо след подаване на резервата Николаев.

Локомотив Пловдив - Царско село 4:0

1:0 Румен Гьонов 36-автогол, 2:0 Димитър Илиев 53-дузпа, 3:0 Анте Аралица 55, 4:0 Анте Аралица 83

ЛОКОМОТИВ: Мартин Луков, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Акинсола Акиниеми, Диниш Алмейда, Парвиз Умарбаев, Йосип Томашевич, Бирсент Карагарен, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Анте Аралица

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид, Румен Гьонов, Мартин Кавдански, Реян Даскалов, Ивайло Марков, Уесли Ната, Дилан Бахамбула, Антонио Георгиев, Андерсон Кордейро, Лудсинио Маренго, Мирослав Будинов