Ботев надигра Локомотив Пд за 2:0

Ботев победи Локомотив с 2:0 в пловдивското дерби от първия кръг на efbet Лига. Мачът бе на базата в Коматево, а рефер е Драгомир Драганов.

Бандаловски стреля с глава, но Луков спаси в 5-ата минута.

Тодор Неделев се възползва от разбъркване в пеналта и с удар под плонжа на Луков вкара за 1:0 в 9-ата минута.

След гола мачът загуби остротата си. Много грешни подавания.

Новата покупка Атанас Илиев вкара с глава след центриране от корнер в 56-ата минута.

БОТЕВ ПД- ЛОКОМОТИВ ПД 2:0

1:0 Тодор Неделев 9, 2:0 Атанас Илиев 56

Ботев (Пд): Янко Георгиев, Иван Бандаловски, Станислав Работов, Виктор Генев, Мите Цикарски, Славчо Шоколаров, Мишел Еспиноза, Маркиньос, Тодор Неделев, Антонио Вутов, Атанас Илиев

Локомотив (Пд): Мартин Луков, Диниш Алмейда, Лукас Масоеро, Милош Петрович, Парвиз Умарбаев, Петър Витанов, Йосип Томашевич, Бирсент Карагарен, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Анте Аралица

10.08.2020 | 08:52

Отборът на Левски и Славков мл умее да печели, иконата Бонев да разкаже. Златна купа, с промоция безплатно общински терен за база, Наско Узунов от комисията по хазарта знае. Гонзо за ДЮШ ешите да каже. Световния отбор буфери без граници клекна на Феро феърплея

2 1

10.08.2020 | 08:42

Отборът на Левски и Славков мл, иконата Бонев да разказва, с купата печелиха безплатно общински терен за база, Наско Узунов от комисията по хазарта да разказва. Световният отбор буфери без граница

09.08.2020 | 22:38

Точно сега и точно в този момент Локото усети,че целият свят ще заложи за неговата победа.Само те си заложиха,че ще паднат и прибраха купища пари.