Митов: Свалям шапка на момчетата

Старши треньорът на Хебър (Пазарджик) Николай Митов не криеше задоволството си от категоричната победа над Локо(Сф) с 3:1.

"Поздравявам футболистите си. Изиграха мача, както искахме. Свалям им шапка. Мисля, че още първото полувреме, ако имахме още по-точен последен пас, щяхме да решим мача.
Казах им в съблекалнята на почивката, че играем много добре и трябва да продължим по същия начин.

Винаги, като има лоша серия, трябва да победиш за да й сложиш края. Днес надделяхме над най-добрия отбор в групата и няма как да не съм доволен. Много стойностен отбор са Локомотив (София)”, ако не се лъжа им е първа загуба у дома тази година.", отбеляза Митов.