Митов: Просто не ни стигна един гол за да бием

"Първото полувреме се получи мач с добър футбол и открита игра, за което лепта имат и двата отбора. Имахме си ситуациите, но не можахме да вкараме. След почивката и червения картон на играч от Литекс логично те се поприбраха  и затвориха. Имахме греда и още 3-4 положения, но за да биеш трябва да вкараш гол и свършва мача. В случая не ни стигма един гол за да бием.", започна коментара си след нулевото реми с Литекс старши-треньорът на Хебър Николай Митов.

"Иска се в определени моменти да се нагърбиш. Когато си един на един и успееш това отваря пространство, но явно е и до възможности. Но в генерален план погледнато взехме и доста точки, които можеше да пропуснем. Не искам да се оправдавам, но ни липсват хората от първите мачове. Един Краев отиде в Левски и в мача им с Лудогорец е най-добрия на терена. Добре, прежалихме го. Продължавам. Имаме Жак Пехливанов - той бе сред най-постоянните и добри футболисти не само в Хебър, но и в Лигата. Контузи се и го загубихме. Боец с опит като Тодор Гочев се разболя и също го няма вече няколко мача. Цецо Тонев наказан днес. Стават много липсващите и това натежава. Казвам го без да се оправдавам, разбира се. Но всичко това няма как да не ни влие е и лимитира. Трябва да сме реалисти обаче. Тези момчета дават максимума и взеха дотук 25 точки.", каза още Митов.