Митов: Много съм доволен от момчетата

Старши-треньорът на Хебър Николай Митов не скри задоволството си от категоричния успех на воденият от него тим срещу Лудогорец II в Разград с 3:0.

„Много силна игра показахме там. Ако не бяха отличните изяви на бившият национал Владо Стоянов под рамката на домакинската врата щяхме да си решим мача много по-рано”, коментира след завръщането на пазарджиклии от северния град Николай Митов.

„Реално и първото полувреме имахме 100 %-ви положения, но съдбата реши да си вкараме головете в последните 20 минути на двубоя. Няма да отличавам персонално никои, защото футболът е отборна игра. Много съм доволен от всички.

Тази победа бе важна за момчетата в чисто психологически план за да си повярват отново, че могат.

В много мачове на чужд терен късметът не бе с нас, а това е важен елемент от футбола.

Вярвам, че в оставащите 3 мача до края на полусезона ще покажем същата игра и ще радваме с успехи нашите фенове”, изрази надеждите си Митов.