Майкъла: В Локо да престанат с провинциализма
- 24.01.2021 | 13:38
- 24.01.2021 | 14:07
- Marica.bg
- 1327 прегледа
- 6 коментара
Свързани новини
Атанас Узунов с отворено писмо до "дезертьора" Акрапович
ЦСКА се отказа от Алмейда, резнаха Акрапович за нови играчи
Бившият ръководител на ЦСКА Георги Илиев застана зад старши треньора Бруно Акрапович. Майкъла се изказа остро по повод негативните мнения към специалиста, идващи от Локомотив (Пловдив) и в частност от Атанас Узунов, който обяви, че босненецът е предал клуба.
"Стига провинциално мислене! Когато ти предложат Барселона или Реал Мадрид, трябва да тръгнеш веднага. На Бруно му предлага ЦСКА - клуб, в който има пари, всичко е уредено, европейски отбор. ЦСКА е мечтата на всеки треньор в България! ЦСКА няма да те кани всеки път. Кацне ли ти пиленцето на рамото, трябва да се постараеш да го хванеш. За мен решението на Бруно е много правилно.
Той досега никога не е бил в голям клуб, решил е, че е време да се пробва. А и е получил обаждане от голям клуб. Локомотив в момента играе най-добрия футбол от провинциалните отбори. Той постигна успехи и беше забелязан, във футбола е така. Ицо Стоичков вкара 3 гола на Субисарета и беше забелязан от Барселона. Ако вкарваш само на Монтана и Левски, който ще те забележи в Европа.
Наско Узунов е кум на Ицо Стоичков - ако Барселона поиска Ицо посредата на сезона, Ицо ще откаже ли?! Да каже на Кройф да изчака малко, това е несериозно. А пък от ЦСКА да кажем, че е предател! Стига щуротии! Получиш ли такова обаждане, отиваш. Другото е запалянковщина, както казвате вие, журналистите.
Гриша Ганчев е търсил спешно нов треньор, обажда му се. Няма място за отказ. Ако откаже, може да не получи повече такъв шанс. Локомотив не е голям клуб, добър ход на Бруно, добър ход на ЦСКА. А Локо не трябва да съжалява, защото той даде много на клуба, направи един прекрасен отбор, спечели трофеи. Трябва да си имат уважението. Стига комплекси и ингриги! ЦСКА е Реал Мадрид за България - обаждат му се, отива. Пеша, ако трябва, ще тръгне от Пловдив, за да дойде в Борисовата градина", заяви Майкъла пред "Спортал".
Коментари (6)
ЛЛОЛЛОЛ
24.01.2021 | 20:02И ТОЯ ЛИ Е НА ХРАНИЛКА ПРИ КЪЩИЧКАТА ЗА ПИЛЕНЦА,ВСИЧКИ СОФИЯНЦИ СТЕ ДОЛНИ БОКЛУЦИ,ДРУГИТЕ СТЕ ИЗМЕТ
Някой
24.01.2021 | 18:19Пълен смешник! Какъв Реал и Барселона го гони този комплексар!
ПОРАЗЯВАЩАТА УСТА
24.01.2021 | 17:33ЛЮБИМИЯ ОТБОР НА ОБИТАВАЩИТЕ СЕЛА И ПАЛАНКИ И ЗАСЕЛИЛИТЕ СЕ В ГРАДА КАСКЕТАДЖИЙ И ФУРАЖКАДЖИЙ С ПЕТОЛЪЧКИ НА ЧЕЛОТО МНОГО БЪРЗО ЩЕ СДЪВЧЕ И ИЗПЛЮЕ НАШ БРУНКО КАТО МНОГО ДРУГИ ПО-ДОБРИ ТРЕНЕРИ. ГЪРМЯНИЯ /С МАКАРОВ/ ЗАЕК СТОЙКАС ЩЕ СЕ ПОГРИЖИ ЛИЧНО. АПРОПО КОЙ БЕШЕ ТОЯ ЦЪРВУЛ - "МАЙКЪЛА"?
Гочо
24.01.2021 | 17:22Аве какъв Майкъл си ти ве ренде.
Стоичков
24.01.2021 | 14:26Майкъла е от онова поколение чорбари,когато "генералите"казваха кой къде ще играе и са свикнали че при тях няма отказ.Абе,какъв Реал Мадрид сте в Борисовата градина и какво е постигнал Гриша Ганчев от както ви е собственик,нищо.Всеки си носи кръста,направили сте му неустоимо предложение/това го можете/ на Бруно,ама да се измъкнеш като пр..дня из гащи това не е спортсменско.
Пламен Заимов
24.01.2021 | 13:55Кой беше тоя? И какъв отбор са ЦСКА, като не са мирисали трофей? Нека да не си преписват заслугите на едновремешното ЦСКА, с което нямат нищо обща!...
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни