Марица загуби контролата с Лудогорец-3 в Хисаря

Марица отстъпи с 3:1 пред състезаващия се в Свероизточната Трета лига тим на Лудогорец-3 в контролна среща, играна на стадион "Крепост" Хисаря.

Петър Шопов изведе жълто-сините напред в резултата в 20-та минута, а в края на полувремето тимът от Разград изравни.

След 50-та минута в състава на пловдивчани бяха заменени всички футболисти, които започнаха срещата. Това се отрази на играта и "зелените" стигнаха до два гола, вторият от дузпа, минута преди края на мача.

На 6-ти февруари е последната проверка за тима от Кършияка Съперник в нея ще бъде Спартак Пловдив.

МАРИЦА: Илия Николов, Апостол Попов, Даниел Спасов, Величко Величков, Димитър Аврамов, Милен Танчев, Димитър Юруков, Христо Янчев, Петър Шопов, Станимир Димитров, Олджай Алиев (Марио Усков-вратар, Георги Иванов, Мартин Анастасов, Денис Палков, Борислав Дончев, Теодор Фърков, Петър Печенков, Георги Георгиев, Сами Мехмедов, Стефан Шопов, Мариян Бончев, Красимир Кръстев-вратар)