61

Марица спря черна серия с бой над Добруджа в Добрич

Марица прекъсна черна серия бед победа като се наложи с 3:1 при гостуването на Добруджа от десетия кръг на Втора лига. Така възпитаниците на Николай Димитров вгорчиха дебюта на новия наставник на домакините Атанас Атанасов.

Станислав Маламов изведе кършиякалии напред в резултата в 8-ата минута. Георги Иванов си отбеляза автогол в 22-ата минута и изравни.

Жълто-сините повесдоха пак в 60-ата минута с попадение на Веселин Марчев. Мариян Тонев реализира дузпа в 67-ата минута и направи резултата 3:1. Това бе 12-о попадение за юношата на Локомотив от началото на сезона.

Марек и Литекс завършиха 1:1, а Струмска слава спечели с 3:1 гостуването на Септември в Симитли.