64

Марица изпусна Марек, получи гол накрая

Марица загуби от Марек в Дупница с попадение четири минути преди края на мача.

От състава на Марица за този мач  отсъстваха капитанът Валери Домовчийски, Димо Бакалов, Наско Христев и Ангел Пеев, които са контузени.

Двубоят на стадион “Бончук” бе равностоен и оспорван. Вратарят Илия Николов спаси няколко голови удара на домакините.

През второто полувреме пловдивчани упражниха натиск. Веселин Марчев имаше 3-4 много добри удара, но вратарят на Марек спаси тези от тях, които попаднаха в рамката на вратата му. Защитник блокира силен и точен удар на Милен Танчев от воле.

В последните минути “жълто-сините” рискуваха и получиха гол в 86-та минута. Любомиров бе точен за Марек.

В следващия кръг на Марица предстои ново гостуване на Дунав в Русе.

МАРЕК: Костадинов, Кавдански, Йорданов, Каймакански, Башлиев, Илиев, Джаджаров, Иванов, Любомиров, Ганчев, Колев

МАРИЦА: Николов, Аврамов, Ташолов, Танчев, Джеймс, Щерев, Маламов, Хр. Димитров, Ангелов, Марчев, Трифонов

РЕФЕР: Вилиян Видинов (Сф)