Ман Юн и Интер на полуфинал в Лига Европа

Манчестър Юнайтед и Интер се класираха на полуфинал в Лига Европа. Червените дяволи победиха Копенхаген с 1:0. Те стигнаха трудно до успеха, след като трябваше да играят продължения, за да постигнат победа. След 0:0 в първите 90 минути, английският гранд бе преобразен в продълженията след влизането на Хуан Мата. Победата дойде с гол на Бруно Фернандеш в 105-ата минута от дузпа.

Интер достигна до полуфинал в Лига Европа, след като срази Байер Леверкузен с 2:1 на стадиона в Дюселдорф. Съперник на "нерадзурите" ще бъде победителят в двубоя между Шахтьор Донецк и Базел. Всичко по-интересно в мача се случи през първите 45 минути. Резултатът беше открит в 15-ата минута от Николо Барела. В 21-ата минута Ромелу Лукаку удвои. Само четири минути по-късно Кай Хавертц намали резултата. Мачът ще се запомни и с двете отменени дузпи за Интер след намесата на ВАР.