Ман Сити на крачка от финал с бой над ПСЖ в Париж

Манчестър Сити е само на крачка от финал в Шампионската лига след победа с 2:1 над ПСЖ като гост. Двата тима си размениха по едни полувреме, като домакините бяха пълен господар през първата част и поведоха чрез Маркиньос в 15-ата минута. След това те пропуснаха още няколко добри възможности, за които със сигурност съжаляват горчиво.

След почивката обаче гостите взеха нещата в свои ръце и с голове на Кевин де Бройне в 64-ата и Рияд Марез в 71-ата минута направиха пълен обрат. Парижани пък завършиха мача в намален състав, след като Идриса Гай си изкара червен картон в 78-ата минута.