МАЧОВЕТЕ В РЕГИОНА
- 22:42, 07.11.2011
- 1091
- 0
Б ОБЛАСТНА, ИЗТОК
IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Нови извор - Рогош 4:2
Караджалово - Войводиново 2:7
Стряма - Манолско Конаре 0:1
Любеново - Градина 2:5
Скутаре - Дебър 5:1
Милево - Марица Пд 0:6
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Марица Пд 9 8 1 0 40:4 25
2. Войводиново 9 7 2 0 32:10 23
3. Градина 9 6 1 2 24:11 19
4. Ман Конаре 9 5 2 2 21:16 17
5. Дебър 9 5 0 4 19:17 15
6. Скутаре 9 4 2 3 23:18 14
7. Нови извор 9 3 1 5 11:22 10
8. Рогош 9 3 1 5 12:16 10
9. Любеново 9 3 1 5 11:19 10
10. Милево 9 2 2 5 11:23 8
11. Стряма 9 1 1 7 12:22 4
12. Караджалово 9 0 0 9 7:45 0
Б ОБЛАСТНА, ЗАПАД
VIII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Бенковски Кур. Конаре - Г. Воден 2:1
Космос Кур. Конаре - Кадиево 6:3
Брестовица . Ново село 2:2
Коматево - Костиево 5:1
Царацово - Олимпик Пд 3:0 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Г. Воден 8 7 0 1 24:7 21
2. К Кур. Конаре 7 6 0 1 25:15 18
3. Б Кур. Конаре 7 6 0 1 22:9 18
4. Коматево 7 5 0 2 18:13 15
5. Ново село 8 4 1 3 16:12 13
6. Царацово 7 2 0 5 10:18 6
7. Брестовица 7 1 1 5 13:18 4
8. Кадиево 8 1 1 6 9:21 4
9. Костиево 7 1 1 5 4:19 4
10. Олимпик Пд 6 1 0 5 7:16 3
Б ОБЛАСТНА, СЕВЕР
IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Граф Игнатиево - Труд 5:3
Момино - Калековец 7:1
Брезово - Металик 0:0
Ведраре - Войнягово 2:1
Войсил - Старосел 2:1
Строево - Крислово 3:5
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Момино 9 8 1 0 33:6 25
2. Металик 9 6 3 0 29:6 21
3. Ведраре 9 6 0 3 21:12 18
4. Гр. Игнатиево 9 5 2 2 19:16 17
5. Войсил 9 4 2 3 13:13 14
6. Крислово 9 4 1 4 17:19 13
7. Калековец 9 3 2 4 17:21 11
8. Труд 8 2 2 4 12:23 8
9. Брезово 9 2 2 5 11:13 8
10. Старосел 9 1 2 6 7:23 5
11. Войнягово 9 1 2 6 11:17 5
12. Строево 8 1 1 6 7:28 4
Б ОБЛАСТНА, ЮГ
IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Чешнегирово - Стоево 0:3 сл.
Алтай - Конуш 0:3 сл.
Ягодово - Златовръх 6:1
Садово - Катуница 5:1
Избеглии - Боянци 3:1
Тополово - Лъки 6:0 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Конуш 9 8 0 1 24:4 24
2. Стоево 8 7 1 0 30:11 22
3. Лъки 9 7 0 2 20:10 21
4. Ягодово 9 6 2 1 31:13 20
5. Тополово 9 5 1 3 18:10 16
6. Чешнегирово 9 3 1 5 12:20 10
7. Алтай 9 3 1 5 15:23 10
8. Избеглии 9 3 1 5 11:20 10
9. Садово 9 3 0 6 19:22 9
10. Златовръх 9 3 0 6 17:24 9
11. Катуница 7 0 1 6 8:23 1
12. Боянци 8 0 0 8 6:31 0
ЮНОШИ СТАРША, НАБОР 1993
VIII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Родопа-1927 См - Локо-2 Пд отложен
Родопа См - Евроколеж 0:0
Асеновец - Хасково-2 0:1
Марица Пд - Арда отложен
Локо Пд - Димитровград 2:1
Спартак Пловдив почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Спартак Пд 5 3 2 0 10:5 11
2. Локо-2 Пд 94 6 3 2 1 11:7 11
3. Хасково-2 6 3 1 2 12:11 10
4. Евроколеж 95 6 3 1 2 6:4 10
5. Родопа См 6 2 2 2 11:9 8
6. Локо Пд 4 2 0 2 5:7 6
7. Арда 6 2 0 4 10:14 6
8. Асеновец 5 1 1 3 8:13 4
9. Димитровград 6 0 3 3 6:9 3
ЮНОШИ СТАРША Б, НАБОР 1994
VIII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Асти-АБ - Първомай 1:5
Марица Пд - Раковски 1:3
Брестник - Съединение 95 2:5
Любимец - Металик 3:1
Маноле - Карлово 3:0 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Първомай 6 5 1 0 16:3 16
2. Съединение 95 7 5 1 1 27:19 16
3. Раковски 8 5 0 3 18:10 15
4. Любимец 7 4 1 2 12:6 13
5. Марица Пд 8 3 3 2 12:11 12
6. Маноле 6 3 1 2 13:9 10
7. Брестник 7 2 2 3 11:14 8
8. Металик 8 1 2 5 8:17 5
9. Асти-АБ 7 1 1 5 8:23 4
10. Карлово 8 1 0 7 4:17 3
ЮНОШИ МЛАДША, НАБОР 1995/96
IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Тракия Пд - Карлово 2:0
Марица Пд- Асеновец 0:2
Брестник - Родопа См 4:0
Локо Пд - Брестник-2 2:0
Раковски - Векта Пд 0:8
Ботев Пд - Марица-2 Пд
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Локо Пд 8 7 1 0 28:6 22
2. Ботев Пд 7 7 0 0 44:3 21
3. Брестник 9 7 0 2 22:8 21
4. Векта Пд 8 6 1 1 36:5 19
5. Асеновец 9 6 0 3 20:10 18
6. Родопа См 8 5 1 2 18:11 16
7. Марица-2 Пд 9 4 1 4 18:17 13
8. Раковски 96 9 3 0 6 9:37 9
9. Брестник-:2 9 2 0 7 9:29 6
10. Тракия Пд 9 1 0 8 6:26 3
11. Марица Пд 8 1 0 7 12:36 3
12. Карлово 9 0 0 9 2:36 0
ДЕЦА А, НАБОР 1997
VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
УФК В Левски - Локо Пд 1:4
Първомай - Ботев Пд 0:1
Спартак Пд - Марица Пд 1:0
Карлово - Родопа См 0:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд 7 7 0 0 36:0 21
2. Локо Пд 7 5 1 1 23:8 16
3. УФК В Левски 7 5 0 2 20:7 15
4. Спартак Пд 7 4 0 3 8:7 12
5. Марица Пд 7 3 1 3 11:6 10
6. Първомай 7 2 0 5 8:13 6
7. Родопа См 7 0 1 6 0:30 1
8. Карлово 7 0 1 6 1:36 1
ДЕЦА Б, НАБОР 1998
X КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Марица Пд - Реал Пд 1:3
Реал-2 Пд - Съединение 3:7
Векта Пд - УФК В Левски 1:4
Спартак Пд - Първомай 2:0
Брестник - Металик 0:4
Асеновец - Локо Пд 2:0
Куклен - Ботев Пд 0:10
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Асеновец 10 9 1 0 62:4 28
2. Ботев Пд 10 8 1 1 54:4 25
3. Спартак Пд 9 8 0 1 50:8 24
4. УФК В Левски 10 7 1 2 52:9 22
5. Металик 7 6 1 0 32:2 19
6. Локо Пд 9 6 1 2 34:7 19
7. Векта Пд 10 4 1 5 35:26 13
8. Реал Пд 10 4 0 6 16:26 12
9. Първомай 10 3 1 6 15:22 10
10. Брестник 10 3 0 7 20:49 9
11. Съединение 10 3 0 7 13:48 9
12. Реал-2 Пд 10 1 1 8 12:77 4
13. Куклен 10 1 0 9 17:46 3
14. Марица Пд 9 0 0 9 5:89 0
ДЕЦА ЦЕНТЪР, НАБОР 1999
X КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Марково - Белозем 5:1
Локо Пд - Спартак Пд 2:0
Стамболийски - Брестник 4:1
Кричим - Ботев Пд 0:3
Асеновец - Маноле 6:2
Раковски - Металик 3:0 сл.
Карлово - Калояново 4:3.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Локо Пд 10 10 0 0 65:10 30
2. Спартак Пд 10 9 0 1 71:6 27
3. Ботев Пд 10 8 0 2 47:15 24
4. Марково 10 7 1 2 52:11 22
5. Асеновец 9 6 2 1 29:11 20
6. Белозем 10 5 0 5 33:19 15
7. Кричим 10 4 1 5 19:29 13
8. Раковски 9 4 0 5 17:51 12
9. Маноле 10 3 1 6 17:39 10
10. Стамболийски 10 3 1 6 16:26 10
11. Карлово 10 3 0 7 18:53 9
12. Калояново 9 1 0 8 20:52 3
13. Брестник 10 1 0 9 6:45 3
14. Металик 9 1 0 8 4:47 3
Водещи новини
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни