МАЧОВЕТЕ В РЕГИОНА
- 22:32, 26.04.2011
- 887
- 0
Б ОБЛАСТНА, ИЗТОК XVII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Манолско Конаре - Калековец 5:2
Скутаре - Градина 5:1
Любеново - Рогош 2:1
Крислово - Стряма 3:0
Белозем - Войводиново 3:0 сл.
Дебър - Милево 2:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Белозем 17 16 1 0 43:9 49
2. Крислово 17 12 3 2 55:13 39
3. Дебър 16 11 0 5 38:15 33
4. Скутаре 17 8 2 7 22:18 26
5. Войводиново 17 8 1 8 36:27 25
6. Милево 17 8 1 8 30:31 25
7. Калековец 17 6 2 9 24:41 20
8. Рогош 17 6 2 9 25:35 20
9. Градина 17 5 2 10 20:35 17
10. Стряма 17 5 1 11 25:34 16
11. Ман Конаре 16 4 1 11 17:51 13
12. Любеново 17 4 0 13 16:42 12
Б ОБЛАСТНА, ЗАПАД XIV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Ново село - Г. Воден 3:0 сл.
Устина - Царацово 3:0 сл.
Триводици - Костиево 0:5
Арива Пд - Брестовица 1:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ново село 14 12 1 1 47:12 37
2. Г. Воден 14 8 2 4 27:21 26
3. Брестовица 14 8 0 6 29:18 24
4. Царацово 13 7 1 5 34:17 22
5. Кур Конаре 13 6 2 5 25:22 20
6. Кадиево 13 6 2 5 23:16 20
7. Арива 13 6 1 6 21:26 19
8. Костиево 14 4 4 6 17:18 16
9. Устина 14 2 3 9 13:27 9
10. Триводици 14 1 0 13 14:73 3
Б ОБЛАСТНА, СЕВЕР XIV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Брезово - Раковски 3:0 сл.
Пъдарско - Труд 3:1
Гр. Игнатиево - Войсил 6:0
Старосел - Ведраре 3:0 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Раковски 12 7 1 4 41:20 22
2. Пъдарско 12 7 1 4 20:17 22
3. Граф Игнатиево 12 7 0 5 25:11 21
4. Ведраре 13 6 2 5 26:25 20
5. Брезово 12 4 5 3 17:13 17
6. Войсил 13 5 1 7 20:31 16
7. Труд 13 4 4 5 16:25 16
8. Войнягово 12 4 1 7 21:27 13
9. Старосел 13 4 1 8 19:36 13
Б ОБЛАСТНА, ЮГ XVII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Чешнегирово - Боянци 5:0
Лъки - Златовръх 2:0
Избеглии - Алтай 3:1
Катуница - Ягодово 0:3 сл.
Стоево - Садово 3:0 сл.
Тополово - Конуш 4:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Стоево 17 16 0 1 51:13 48
2. Конуш 17 13 1 3 54:15 40
3. Ягодово 17 12 2 3 58:20 38
4. Тополово 17 9 3 5 34:19 30
5. Садово 17 9 0 8 35:28 27
6. Лъки 17 7 3 7 31:26 24
7. Катуница 17 6 2 9 25:29 20
8. Чешнегирово 17 6 0 11 25:31 18
9. Златовръх 17 5 2 10 24:31 17
10. Боянци 17 4 1 12 22:69 13
11. Алтай 17 4 1 12 24:50 13
12. Избеглии 17 2 3 12 15:67 9
ЮНОШИ СТАРША, НАБОР 1992 XIV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Спартак Пд - Димитровград 2:0
Марица Пд - Арда 3:0
Родопа См - Брестник-МБ 3:1
Локо-09 Пд - Локо Пд 1:0
Хасково-2 - Мадан 3:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Спартак 12 9 1 2 36:9 28
2. Хасково-2 14 8 1 5 23:18 25
3. Арда 13 7 3 3 22:13 24
4. Марица 14 7 2 5 30:14 23
5. Локо 14 7 2 5 20:14 23
6. Брестник-МБ 14 6 1 7 19:21 19
7. Димитровград 14 2 8 4 9:13 14
8. Локо-09 14 3 4 7 12:21 13
9. Родопа См 12 3 3 6 19:20 12
10. Мадан 13 2 1 10 5:52 7
ЮНОШИ СТАРША, НАБОР 1993 XIV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Стамболово - Брестник 1:0
Металик - Марица Пд 1:0
Асеновец - Съединение 1:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Асеновец 14 10 1 3 46:16 31
2. Стамболово 14 10 0 4 31:21 30
3. Брестник 14 8 3 3 24:8 27
4. Свиленград 12 7 1 4 26:14 22
5. Съединение 13 7 0 6 30:40 21
6. Карлово 13 6 1 6 23:28 19
7. Ботев 13 4 2 7 11:21 14
8. Металик 14 3 4 7 19:23 13
9. Харманли 13 3 0 10 13:37 9
10. Марица 14 2 2 10 14:29 8
ЮНОШИ МЛАДША, НАБОР 1994/95 XXV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Кричим - Левски Карлово 5:4
Брестник - Маноле 1:0
Евроколеж - Първомай 1:6
Ботев Пд - Спартак Пд 2:0
Асеновец - Съединение 3:0 сл.
Брестник-2 - Раковски 2:4
Локо Пд - Родопа См 1:3
Марица Пд - Металик 4:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Родопа См 25 20 5 0 62:9 65
2. Спартак Пд 25 20 2 3 83:18 62
3. Първомай 94 24 17 5 2 68:18 56
4. Марица Пд 25 16 4 5 77:29 52
5. Ботев Пд 24 13 6 5 62:32 45
6. Брестник 24 12 8 4 62:38 44
7. Асеновец 25 13 3 9 44:31 42
8. Раковски 24 13 3 8 69:50 42
9. Локо Пд 24 10 9 5 41:27 39
10. Маноле 24 7 7 10 33:39 28
11. Кричим 24 4 3 17 31:91 15
12. Брестник-2 24 4 2 18 22:58 14
13. Съединение 24 4 2 18 37:93 14
14. Евроколеж 25 3 3 19 15:71 12
15. Металик 24 4 0 20 28:81 12
16. Карлово 25 3 2 20 27:76 11
ДЕЦА А, НАБОР 1996 XI КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Асеновец - Марица Пд 1:0
Родопа См - Векта 0:6
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд 10 10 0 0 58:3 30
2. Векта Пд 11 9 1 1 53:9 28
3. Локо Пд 10 7 0 3 28:10 21
4. Марица Пд 11 6 0 5 23:14 18
5. Асеновец 11 4 1 6 12:24 13
6. Жътвари 10 2 0 8 6:66 6
7. Тракия10 1 1 8 11:38 4
8. Родопа См 11 1 1 9 6:33 4
ДЕЦА Б, НАБОР 1997 XIV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Първомай - Брезово 3:0 сл.
Спартак Пд - Левски Карлово 2:2
Брестник - Локо Пд 2:1
Ботев Пд - Раковски 11:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд 14 12 1 1 64:9 37
2. Марица Пд 13 11 1 1 61:11 34
3. Първомай 96 14 10 2 2 32:9 32
4. Брестник 96 14 6 3 5 32:26 21
5. УФК В Левски 13 5 3 5 20:12 18
6. Карлово 14 5 2 7 26:22 17
7. Локо Пд 14 3 4 7 18:36 13
8. Спартак Пд 14 3 3 8 19:37 12
9. Брезово 14 3 1 10 16:51 10
10. Раковски 14 1 0 13 12:87 3
ДЕЦА ЦЕНТЪР, НАБОР 1998 XXI КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Локо Пд - Асеновец 5:1
Ботев Пд - Белозем 4:0
Раковски - Калояново 1:0
Металик - УФК В Левски 2:2
Първомай - Съединение 4:0
Брестник - Спартак Пд 0:7
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Спартак Пд 20 17 0 3 106:16 51
2. УФК В Левски 20 16 1 3 109:15 49
3. Векта Пд 18 16 0 2 74:19 48
4. Металик 20 15 1 4 87:21 46
5. Ботев Пд 21 15 1 5 72:21 46
6. Асеновец 20 12 0 8 66:29 36
7. Асеновец-2 21 11 0 10 60:51 33
8. Първомай 20 9 2 9 48:37 29
9. Локо Пд 20 9 1 10 45:40 28
10. Раковски 21 5 1 15 27:111 16
11. Калояново 21 5 1 15 20:77 16
12. Съединение 21 5 0 16 22:89 15
13. Белозем 20 2 0 18 18:121 6
14. Брестник 21 1 0 20 8:115 3
Водещи новини
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни