Следвайте ни

MАЧОВЕТЕ В РЕГИОНА

viber icon

Б ОБЛАСТНА, ИЗТОК
IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Бяла река - Войводиново    2:6
Дебър - Милево    0:1
Градина - Манолско Конаре    1:1
Православен - Скутаре    1:2
Буково - Караджалово    5:2
Поповица - Рогош    2:2
Любеново - Ясно поле    3:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Милево    9    9    0    0    28:5    27
2. Скутаре    9    7    1    1    25:11    22
3. Поповица    9    6    1    2    27:9    19
4. Войводиново    9    5    0    4    28:17    15
5. Буково    9    5    0    4    21:26    15
6. Ман Конаре    9    4    1    4    17:14    13
7. Любеново    9    4    1    4    20:19    13
8. Градина    9    3    3    3    19:14    12
9. Рогош    9    3    3    3    22:13    12
10. Ясно поле    9    3    1    5    16:18    10
11. Дебър    9    3    1    5    10:22    10
12. Бяла река    9    2    2    5    8:19    8
13. Караджалово    9    2    0    7    17:18    6
14. Православен    9    0    0    9    2:55    0



Б ОБЛАСТНА, ЗАПАД
IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Брестовица - Раднево    4:1
Вихър - Ново село    1:0
Костиево - Кадиево    1:1
Куртово Конаре - Царацово    1:3
Белащица - Бенковски    0:0
Цалапица    почива
Стамболийски    почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Брестовица    8    5    3    0    28:13    18
2. Стамболийски    7    5    2    0    28:8    17
3. Ново село    7    5    1    1    20:7    16
4. Царацово    8    5    1    2    25:15    16
5. Войсил    8    4    2    2    19:14    14
6. Костиево    7    3    2    2    16:12    11
7. Курт. Конаре    7    3    1    3    18:19    10
8. Цалапица    7    2    2    3    17:11    8
9. Радиново    8    2    0    6    13:34    6
10. Белащица    8    1    3    4    6:14    6
11. Бенковски    8    0    2    6    6:31    2
12. Кадиево    7    0    1    6    7:25    1



Б ОБЛАСТНА, СЕВЕР
IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Стряма - Брезово    1:1
Крислово - Гр. Игнатиево    7:1
Калековец - Труд    0:2
Строево - Старосел    1:0
Войнягово - Царимир    1:2
Ведраре - Стрелци    5:0
 Раковски    почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Царимир    8    6    2    0    31:4    20
2. Старосел    8    6    0    2    21:8    18
3. Раковски    8    5    1    2    33:18    16
4. Брезово    8    5    1    2    18:11    16
5. Ведраре    8    5    1    2    24:10    16
6. Крислово    9    5    0    4    28:16    15
7. Труд    9    4    1    4    20:27    13
8. Гр. Игнатиево    9    3    2    4    19:23    11
9. Войнягово    8    3    1    4    13:13    10
10. Строево    8    3    0    5    10:19    9
11. Стряма    9    2    1    6    9:28    7
12. Калековец    8    2    0    6    7:28    6
13. Стрелци    8    0    0    8    3:31    0



Б ОБЛАСТНА, ЮГ
IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Катуница - Боянци    5:0
Д. Воден - Стоево    3:0 сл.
Нови извор - Г. Воден    0:2
Лъки - Ягодово    2:4
Избеглии - Садово    2:1
Конуш - Тополово    3:0
Златовръх    почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Д. Воден    8    8    0    0    25:5    24
2. Конуш    9    7    0    2    28:13    21
3. Г. Воден    8    6    1    1    18:7    19
4. Ягодово    8    5    1    2    31:18    16
5. Избеглии    9    5    0    4    23:17    15
6. Катуница    8    3    2    3    23:22    11
7. Тополово    9    3    1    5    15:16    10
8. Нови извор    8    3    1    4    16:22    10
9. Боянци    8    2    1    5    13:26    7
10. Лъки    8    2    0    6    11:21    6
11. Садово    9    1    3    5    14:23    6
12. Златовръх    8    1    2    5    7:20    5
13. Стоево    8    1    2    5    8:22    5



ЮНОШИ СТАРША, НАБОР 1995/96
IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Брестник- Бенковски    отложен
Хасково - Ардино    8:0
Асеновец - Евроколеж    1:3
Раковски - Родопа См    0:2
Димитровград - Рудозем    1:1
Карлово - Локомотив Пд    отложен
Арда - Марица Пд    3:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Евроколеж    7    6    1    0    36:9    19
2. Арда    7    5    1    1    22:11    16
3. Рудозем    8    4    2    2    17:12    14
4. Асеновец    8    4    2    2    17:14    14
5. Локо-1926 Пд    7    3    2    2    18:15    11
6. Хасково    6    3    1    2    13:7    10
7. Родопа См    7    3    0    4    10:13    9
8. Марица Пд    8    3    0    5    12:23    9
9. Брестник Пд    6    2    1    3    11:13    7
10. Димитровград    7    2    1    4    9:15    7
11. Раковски    7    1    1    5    5:8    4
12. Ардино    8    1    0    7    19:49    3



ЮНОШИ МЛАДША, НАБОР 1997/98
XI КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Раковски - Съединение    1:1
Локомотив Пд - Спартак-1 Пд    1:0
Кричим - Марица-1 Пд    3:0 сл.
Ботев Пд - Металик    отложен
Брестник - Асеновец    0:5
Белозем - Куклен    2:4
Спартак-2 Пд - Рогош    9:0
Марица-2 Пд - Карлово    0:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд    10    10    0    0    57:4    30
2. Локо-1926 Пд    10    9    1    0    42:5    28
3. Спартак-2 Пд    10    8    0    2    39:15    24
4. Кричим    11    8    0    3    27:16    24
5. Асеновец    11    7    2    2    23:8    23
6. Металик    10    6    2    2    14:12    20
7. Спартак-1 Пд    11    5    3    3    29:11    18
8. Раковски    11    5    2    4    24:17    17
9. Съединение    10    3    2    5    17:24    11
10. Марица-1 Пд    10    2    3    5    16:23    9
11. Куклен    11    3    0    8    9:31    9
12. Брестник    11    2    2    7    6:26    8
13. Карлово    10    2    2    6    10:40    8
14. Марица-2 Пд    11    2    1    8    9:35    7
15. Белозем    10    1    0    9    9:24    3
16. Рогош    11    0    2    9    6:46    2



ДЕЦА А, НАБОР 1999
VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Векта Пд - Локомотив Пд    3:1
Марица Пд - Девин    6:1
Маноле - Първомай    3:0 сл.
Ботев Пд - Асеновец    6:1
Родопа См - Спартак Пд    0:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Векта Пд    6    6    0    0    23:3    18
2. Ботев Пд    6    5    0    1    33:3    15
3. Асеновец    7    5    0    2    23:17    15
4. Спартак Пд    7    4    1    2    21:11    13
5. Локо-1926 Пд    6    4    0    2    30:7    12
6. Марица Пд    7    4    0    3    15:15    12
7. Родопа См    7    1    1    5    4:13    4
8. Първомай    6    1    0    5    6:18    3
9. Маноле    7    1    0    6    3:33    3
10. Девин    7    1    0    6    8:46    3



ДЕЦА Б, НАБОР 2000
VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Стамболийски - Хасково    отложен
Ботев Пд - Марица Пд    16:0
Локомотив-1926 Пд - Родопея См    2:0
Спартак Пд - Карлово    1:1
Металик - Ботев-2002 Пд    2:8
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев-2002 Пд    7    7    0    0    39:4    21
2. Ботев Пд    7    6    0    1    34:2    18
3. Спартак Пд    7    3    1    3    9:12    10
4. Стамболийски    6    3    1    2    9:8    10
5. Локо-1926 Пд    6    3    0    3    10:9    9
6. Родопея См    7    2    1    4    8:12    7
7. Карлово    6    1    4    1    8:11    7
8. Хасково    5    2    1    2    9:11    7
9. Марица Пд    6    1    0    5    10:49    3
10. Металик    7    0    0    7    8:26    0



ДЕЦА Б (ЮГ), НАБОР 2000
VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Костиево - Войсил    3:0 сл.
Брестник - Брестовица     3:0 сл.
Куклен - Евроколеж    1:0
Съединение - Брезово    отложен
Асеновец - Долни Воден    1:1
Калояново     почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Брестник    5    5    0    0    24:2    15
2. Костиево    5    4    0    1    14:9    12
3. Д. Воден    7    3    2    2    23:16    11
4. Куклен    5    3    1    1    9:5    10
5. Евроколеж    5    3    0    2    24:5    9
6. Съединение    6    3    0    3    8:21    9
7. Асеновец    7    2    1    4    9:13    7
8. Калояново    5    2    0    3    11:12    6
9. Войсил    6    1    0    5    3:14    3
10. Брестовица    5    0    0    5    0:28    0



ДЕЦА - ЦЕНТЪР, НАБОР 2001
VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Асеновец - Белащица    9:0
Локо-1926-2 Пд - Спартак Пд    8:0
Хасково - Ботев Пд    2:6
Брестник - Локомотив-1926-1 Пд    0:2
Кричим - Марица Пд    1:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Локо-1926-1 Пд    6    5    1    0    35:9    16
2. Ботев Пд    5    5    0    0    54:2    15
3. Локо-1926-2 Пд    6    5    0    1    37:4    15
4. Асеновец    6    4    0    2    18:9    12
5. Хасково    6    3    1    2    24:14    10
6. Спартак Пд    6    2    1    3    20:24    7
7. Брестник    7    2    1    4    7:16    7
8. Марица Пд    6    1    1    4    2:30    4
9. Кричим    7    1    1    5    7:28    4
10. Белащица    7    0    0    7    3:71    0



ДЕЦА - ЦЕНТЪР (СЕВЕР), НАБОР 2001
VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Брезово - Хисаря    3:4
Строево - Реал Пд    4:2
Първомай - Карлово    3:1
Болярци - Металик    6:1
Раковски    почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Раковски    6    5    1    0    43:11    16
2. Болярци    6    4    1    1    27:8    13
3. Металик    7    4    0    3    30:20    12
4. Първомай    6    3    1    2    18:16    10
5. Строево    5    3    1    1    13:10    10
6. Карлово    6    2    1    3    13:15    7
7. Реал Пд    6    1    1    4    5:20    4
8. Хисаря    6    1    0    5    7:32    3
9. Брезово    6    0    2    4    7:31    2



ФУТБОЛ 9, РОДЕНИ 2002 г.
VI КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Спартак - Марица    2:7
Локомотив - Асеновец    2:1
Екохотел - Ботев    0:7
Реал - Ботев-2002    1:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев    6    6    0    0    42:0    18
2. Марица    6    5    0    1    27:9    15
3. Локомотив    6    4    0    2    13:7    12
4. Реал    6    3    0    3    11:10    9
5. Екох-л Здравец    6    2    0    4    9:20    6
6. Ботев 2002    6    2    0    4    8:24    6
7. Асеновец    6    2    0    4    7:24    6
8. Спартак    6    0    0    6    7:30    0



ФУТБОЛ 7, РОДЕНИ 2003 г.
VI КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Спартак - Ботев    3:5
Орлета Пз - Марица-1    2:5
Локомотив - Векта    7:2
Марица-2 - Асеновец    3:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев    6    4    2    0    22:10    14
2. Локомотив    6    4    2    0    18:6    14
3. Марица    6    3    2    1    19:11    11
4. Спартак    6    2    3    1    20:13    9
5. Марица-2    6    2    1    3    6:15    7
6. Векта    6    1    2    3    13-23    5
7. Орлета    6    0    2    4    12:19    2
8. Асеновец     6    0    2    4    7:20    2



ФУТБОЛ 7, РОДЕНИ 2004 г.
VI КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Ботев - Векта    1:0
Орлета Пз - Спартак    4:2
Асеновец - Суперстарс    3:0
Марица - Локомотив    8:2
Металик     почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Марица    5    5    0    0    37:10    15
2. Ботев    6    4    0    2    28:10    12
3. Локомотив    5    4    0    1    24:14    12
4. Металик    5    3    0    2    18:23    9
5. Векта    5    2    1    2    13:9    7
6. Орлета    6    2    1    3    14:29    7
7. Асеновец    5    2    0    3    12:18    6
8. Спартак    6    1    0    5    16:28    3
9. Суперстарс    5    0    0    5    7:28    0

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Остана ли ви отпуск за ваканция през лятото?