Следвайте ни

МАЧОВЕТЕ В РЕГИОНА

viber icon

Б ОБЛАСТНА, ИЗТОК VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Милево - Войводиново    6:1
Бяла река - Манолско Конаре    1:0
Дебър - Скутаре    1:1
Градина - Караджалово    1:0
Православен - Рогош    0:7
Буково - Ясно поле    3:2
Поповица - Любеново    3:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Милево    7    7    0    0    22:5    21
2. Поповица    7    6    0    1    24:5    18
3. Скутаре    7    5    1    1    20:9    16
4. Сокол Буково    7    4    0    3    15:19    12
5. Градина    7    3    2    2    17:10    11
6. Дебър    7    3    1    3    10:16    10
7. Любеново    7    3    1    3    17:12    10
8. Ман Конаре    7    3    0    4    11:13    9
9. Войводиново    7    3    0    4    17:15    9
10. Рогош    7    2    2    3    15:10    8
11. Бяла река    7    2    2    3    6:8    8
12. Ясно поле    7    2    1    4    12:14    7
13. Караджалово    7    1    0    6    7:13    3
14. Православен    7    0    0    7    1:45    0


 


Б ОБЛАСТНА, ЗАПАД VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Цалапица - Радиново    7:1
Брестовица - Ново село    2:2
Войсил - Царацово    3:2
Куртово Конаре - Бенковски    4:3
Стамболийски - Белащица    5:0
Почиващи отбори: Костиево, Кадиево
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ново село    6    5    1    0    20:6    16
2. Стамболийски    6    4    2    0    23:8    14
3. Брестовица    6    3    3    0    22:11    12
4. Костиево    5    3    1    1    15:9    10
5. Царацово    6    3    1    2    20:14    10
6. Курт. Конаре    6    3    1    2    17:16    10
7. Цалапица    6    2    2    2    16:9    8
8. Войсил    6    2    2    2    12:13    8
9. Белащица    6    1    2    3    5:11    5
10. Радиново    6    1    0    5    9:29    3
11. Бенковски    6    0    1    5    6:26    1
12. Кадиево    5    0    0    5    5:18    0


 


Б ОБЛАСТНА, СЕВЕР VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Граф Игнатиево - Брезово    0:5
Стряма - Труд    1:2
Крислово - Раковски    6:3
Калековец - Старосел    0:6 сл.
Строево - Строево    2:0
Войнягово -Ведраре    1:1
Почиващи отбори: Царимир
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Старосел    7    6    0    1    21:7    18
2. Царимир    6    4    2    0    23:3    14
3. Раковски    7    4    1    2    27:17    13
4. Ведраре    6    4    1    1    19:9    13
5. Крислово    7    4    0    3    19:12    12
6. Брезово    6    4    0    2    16:10    12
7. Гр. Игнатиево    7    2    2    3    12:15    8
8. Войнягово    6    2    1    3    7:10    7
9. Труд    7    2    1    4    15:25    7
10. Строево    6    2    0    4    9:13    6
11. Стряма    7    2    0    5    7:21    6
12. Калековец    6    2    0    4    6:20    6
13. Стрелци    6    0    0    6    2:21    0


 


Б ОБЛАСТНА, ЮГ VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Стоево - Боянци    0:5
Катуница - Г. Воден    1:1
Д. Воден - Ягодово    5:1
Лъки - Садово    3:1
Златовръх - Тополово    2:1
Избеглии - Конуш    4:1
Почиващи отбори: Нови извор
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Д. Воден    6    6    0    0    19:5    18
2. Г. Воден    6    5    1    0    16:4    16
3. Конуш    7    5    0    2    21:11    15
4. Избеглии    7    4    0    3    21:14    12
5. Ягодово    6    3    1    2    21:15    10
6. Нови извор    6    3    1    2    15:14    10
7. Катуница    6    2    2    2    18:19    8
8. Тополово    7    2    1    4    13:13    7
9. Боянци    6    2    1    3    11:17    7
10. Лъки    7    2    0    5    9:17    6
11. Садово    7    1    2    4    12:20    5
12. Златовръх    7    1    1    5    6:19    4
13. Стоево    6    0    2    4    5:19    2


 


ЮНОШИ СТАРША, НАБОР 1995/96 VII КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Ардино - Бенковски    отложен
Брестник - Евроколеж    3:3
Хасково - Родопа См    отложен
Асеновец - Рудозем    3:3
Раковски - Локомотив Пд    0:0
Димитровград - Марица Пд    0:2
Карлово - Арда    3:4
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Евроколеж    6    5    1    0    33:8    16
2. Арда    7    5    1    1    23:12    16
3. Асеновец    7    4    2    1    17:11    14
4. Локомотив Пд    6    3    2    1    16:11    11
5. Рудозем    6    3    1    2    14:10    10
6. Хасково    5    3    1    1    7:5    10
7. Марица Пд    6    3    0    3    9:18    9
8. Брестник    5    2    1    2    11:9    7
9. Раковски    6    2    1    3    5:4    7
10. Родопа См    5    2    0    3    7:11    6
11. Димитровград    5    1    0    4    5:11    3
12. Карлово    6    0    0    6    5:18    0
13. Ардино    6    0    0    6    15:39    0


 


ЮНОШИ МЛАДША, НАБОР 1997/98 IX КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Спартак-1 Пд- Съединение    2:2
Раковски - Марица-1 Пд    6:1
Локомотив Пд - Металик    4:0
Кричим - Асеновец    2:0
Ботев Пд - Куклен    8:0
Брестник - Рогош    1:1
Белозем - Карлово    отложен
Спартак-2 Пд - Марица-2 Пд    5:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд    9    9    0    0    55:4    27
2. Локомотив Пд    8    7    1    0    39:5    22
3. Кричим    9    7    0    2    24:15    21
4. Асеновец    9    6    2    1    18:6    20
5. Спартак-2 Пд    8    6    0    2    25:15    18
6. Металик    9    5    2    2    13:12    17
7. Раковски    9    5    1    3    23:12    16
8. Спартак-1 Пд    9    4    3    2    25:10    15
9. Марица-1 Пд    8    2    3    3    16:18    9
10. Брестник    9    2    2    5    6:20    8
11. Съединение    8    2    1    5    15:23    7
12. Марица-2 Пд    9    2    1    6    9:33    7
13. Карлово    8    1    2    5    9:35    5
14. Куклен    9    1    0    8    4:29    3
15. Рогош    9    0    2    7    5:34    2
16. Белозем    8    0    0    8    4:19    0


 


ДЕЦА А, НАБОР 1999 - 2013/2014 - V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Девин - Локомотив Пд    2:12
Векта Пд - Първомай    отложен
Марица Пд - Асеновец    1:3
Маноле - Спартак Пд    0:4
Ботев Пд - Родопа См    3:0 сл.
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Векта Пд    4    4    0    0    16:2    12
2. Асеновец    5    4    0    1    15:11    12
3. Спартак Пд    5    4    0    1    21:5    12
4. Локомотив Пд    4    3    0    1    25:4    9
5. Ботев Пд    4    3    0    1    21:2    9
6. Марица Пд    5    2    0    3    6:14    6
7. Първомай    4    1    0    3    6:12    3
8. Девин    5    1    0    4    7:36    3
9. Родопа См    5    1    0    4    4:9    3
10. Маноле    5    0    0    5    0:26    0


 


ДЕЦА Б, НАБОР 2000 - 2013/2014 - V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Марица Пд - Хасково    3:5
Стамболийски - Родопея См    2:1
Ботев Пд - Карлово    6:0
Локомотив Пд - Ботев-2002 Пд    1:3
Спартак Пд - Металик    отложен
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев:2002 Пд    5    5    0    0    30:2    15
2. Ботев Пд    5    4    0    1    16:2    12
3. Стамболийски    5    2    1    2    6:7    7
4. Локомотив Пд    4    2    0    2    7:5    6
5. Спартак Пд    4    2    0    2    6:9    6
6. Хасково    3    1    1    1    6:8    4
7. Родопея См    4    1    1    2    5:8    4
8. Карлово    4    0    3    1    3:9    3
9. Марица Пд    4    1    0    3    9:30    3
10. Металик    4    0    0    4    5:13    0


 


ДЕЦА Б (ЮГ), НАБОР 2000 V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Брестовица - Войсил    0:1
Костиево - Евроколеж    0:4
Куклен - Брезово    отложен
Калояново - Д. Воден    0:4
Съединение - Асеновец    2:1
Почиващи отбори: Брестник
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Брестник    3    3    0    0    17:0    9
2. Евроколеж    3    3    0    0    22:0    9
3. Съединение    5    3    0    2    8:14    9
4. Куклен    4    2    1    1    8:5    7
5. Д. Воден    5    2    1    2    15:15    7
6. Калояново    5    2    0    3    11:12    6
7. Костиево    3    2    0    1    8:9    6
8. Асеновец    5    1    0    4    6:11    3
9. Войсил    4    1    0    3    2:9    3
10. Брестовица    3    0    0    3    0:22    0


 


ДЕЦА - ЦЕНТЪР, НАБОР 2001 V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Спартак Пд - Белащица    11:1
Асеновец - Ботев Пд    0:4
Локомотив-2 Пд - Локомотив -1 Пд    2:3
Хасково - Марица Пд    отложен
Брестник - Кричим    1:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Локомотив-1 Пд    4    4    0    0    30:6    12
2. Ботев Пд    4    4    0    0    48:0    12
3. Локомотив-2 Пд    5    4    0    1    29:4    12
4. Хасково    4    3    0    1    19:5    9
5. Асеновец    5    3    0    2    9:9    9
6. Спартак Пд    5    2    1    2    20:16    7
7. Брестник    5    1    1    3    6:14    4
8. Кричим    5    0    1    4    4:25    1
9. Марица Пд    4    0    1    3    0:28    1
10. Белащица    5    0    0    5    2:60    0


 


ДЕЦА - ЦЕНТЪР (СЕВЕР), НАБОР 2001 V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Раковски - Реал Пд    6:1
Брезово - Карлово    2:2
Строево - Металик    4:2
Първомай - Болярци    3:2
Почиващи отбори: Хисаря
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Раковски    5    4    1    0    32:10    13
2. Болярци    5    3    1    1    21:7    10
3. Металик    5    3    0    2    26:14    9
4. Първомай    4    2    1    1    15:12    7
5. Карлово    4    2    1    1    12:10    7
6. Строево    3    1    1    1    7:8    4
7. Реал Пд    4    1    0    3    2:15    3
8. Брезово    4    0    1    3    3:26    1
9. Хисаря    4    0    0    4    2:18    0


 


Футбол 9, НАБОР 2002 IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Спартак - Асеновец    0:2
Марица - Ботев    0:4
Локомотив - Ботев-2002    1:2
Екохотел - Реал    5:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Ботев Пд    4    4    0    0    32:0    12
2. Локомотив Пд    4    3    0    1    11:3    9
3. Марица Пд    4    3    0    1    13:6    9
4. Екох:л Здравец    4    2    0    2    11:10    6
5. Асеновец    4    2    0    2    5:15    6
6. Реал Пд    4    1    0    3    6:12    3
7. Ботев 2002 Пд    4    1    0    3    5:20    3
8. Спартак Пд    4    0    0    4    4:21    0


 


Футбол 7, НАБОР 2003 IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Ботев - Векта    6:2
Локомотив - Орлета Пазарджик    3:1
Марица-2 - Марица-1    0:6
Спартак - Асеновец    5:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Спартак Пд    4    2    2    0    14:5    8
2. Марица Пд    4    2    2    0    13:5    8
3. Ботев Пд    4    2    2    0    13:6    8
4. Локомотив Пд    4    2    2    0    9:4    8
5. Векта Пд    4    1    1    2    8:13э4
6. Орлета Пз    4    0    2    2    9:12    2
7. Асеновец    4    0    2    2    7:15    2
8. Марица:2 Пд    4    0    1    3    1:14    1


 


Футбол 7, НАБОР 2004 година IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ
Ботев - Суперстарс    4:2
Металик - Орлета Пазарджик    7:1
Марица-1 - Спартак    8:1
Векта - Локомотив    0:4
Асеновец почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. Марица Пд    4    4    0    0    29:8    12
2. Локомотив Пд    3    3    0    0    17:4    9
3. Ботев Пд    4    2    0    2    20:10    6
4. Металик    4    2    0    2    14:20    6
5. Векта Пд    3    1    1    1    7:8    4
6. Орлета Пз    4    1    1    2    10:20    4
7. Асеновец    3    1    0    2    7:13    3
8. Спартак Пд    4    1    0    3    11:20    3
9. Суперстарс Пд    3    0    0    3    7:19    0

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Остана ли ви отпуск за ваканция през лятото?