МАЧОВЕТЕ В РЕГИОНА

Б ОБЛАСТНА, СЕВЕР

IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Войнягово - Раковски - 4:2

Дъбене - Домлян - 4:0

Слатина - Пъдарско - 2:2

Столипиново - Гр. Игнатиево - 6:3

Ведраре - Старосел - 2:1

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Раковски 9

2. Войнягово 7

3. Ведраре 7

4. Столипиновов 6

5. Старосел 5

6. Дъбене 5

7. Слатина 5

8. Пъдарско 4

9. Гр. Игнатиево 4

10. Домлян 3

 

Б ОБЛАСТНА ГРУПА, ЮГ

IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Боянци - Нови извор - 1:2

Лъки - Катуница - 2:3

Тополово - Стоево - 3:0 сл.

Избеглии - Чешнегирово - 1:3

Г. Воден - Ягодово - 2:6

Садово - Конуш - 3:3

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Н. Извор 10

2. Ягодово 9

3. Тополово 9

4. Г. Воден 9

5. Боянци 6

6. Стоево 6

7. Конуш 4

8. Садово 4

9. Чешнегирово 4

10. Лъки 3

11. Катуница 3

12. 2008 Избеглии 3

Б ОБЛАСТНА ГРУПА, ЗАПАД,

IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Костиево - Триводици - 8:1

Устина - Кадиево - 3:0

Царацово - Цалапица - 2:4

Брестовица - Стамболийски - 1:3

Кур. Конаре - Й. Груево - 5:0

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Стамболийски 12

2. Брестовица 9

3. Кур. Конаре 9

4. Устина 7

5. Кадиево 7

6. Цалапица 7

7. Костиево 3

8. Царацово 3

9. Триводици 1

10. Й. Груево 0

 

Б ОБЛАСТНА ГРУПА, ИЗТОК

V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Калековец - Крислово - 2:3

Ман. Конаре - Скутаре - 3:4

Градина - Дебър - 0:3 сл.

Рогош - Стряма - 3:0 сл.

Белозем - Войводиново - 1:1

Любеново - Милево - 2:3

Маноле почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Крислово 10

2. Дебър 10

3. Войводиново 10

4. Милево 7

5. Рогош 7

6. Маноле 7

7. Стряма 6

8. Скутаре 6

9. Калековец 6

10. Градина 6

11. Ман. Конаре 4

12. Любеново 3

13. Белозем 1

 

ЮНОШИ СТАРША, НАБОР 1991

V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Асеновец - Свиленград - 5:1

Ботев-2002 - Съединение - 2:1

Брестник - Марица Пд 92 - 0:5

Спартак-1994 Пд Ботев Пд - 3:2

Локо-09 Пд - Родопа См 92 - 3:0

Хасково - Стамболово - 0:1

Локо Пд - Арда - 4:1

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Локомотив Пд 15

2. Марица Пд 92 12

3. Арда 12

4. Стамболово 9

5. Ботев-2002 8

6. Съединение 7

7. Родопа 7

8. Ботев Пд 7

9. Спартак-1994 Пд 6

10. Локо-09 Пд 6

11. Асеновец 6

12. Свиленград 2

13. Хасково 1

14. Брестник-МБ 0

 

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ, НАБОР 1992

V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Спартак Пд - Локо Пд - 0:3

Харманли - Мадан - 4:0

Кронос-2002 - Хасково - 3:0 сл.

Ботев Пд - Димитровград - 0:0

Маноле - Металик - 2:2

Любимец - Левски Кар - 1:4

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Ботев Пд 13

2. Локо Пд 13

3. Кронос-2002 Пд 10

4. Спартак Пд 7

5. Харманли 7

6. Хасково 7

7. Димитровград 7

8. Левски Кар 7

9. Маноле 5

10. Металик 4

11. Мадан 0

12. Любимец 0

 

ЮНОШИ МЛАДША, НАБОР 1993

IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Левски Кар - Спартак Пд - 1:4

Ботев Пд - Жътвари - 3:0

Съединение - Асеновец - 1:3

Родопа См - Секирово - 3:0 сл.

Марица Пд - Брестник - 3:0

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Ботев Пд 12

2. Марица Пд 12

3. Спартак Пд 12

4. Родопа 6

5. Жътвари Пд 6

6. Асеновец 3

7. Брестник 3

8. Съединение 3

9. Левски Кар 0

10. Секирово 0

 

ЮНОШИ МЛАДША, НАБОР 1994

IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Ботев Пд - Металик - 6:1

Локо Пд - Спартак Пд - 0:2

Раковски - Тракия Пд - 2:1

Куклен - Първомай - 0:2

Брестник - Марица Пд - 0:3

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Марица Пд 12

2. Спартак Пд 12

3. Ботев Пд 9

4. Локо Пд 6

5. Първомай 6

6. Брестник 4

7. Раковски 3

8. Металик 1

9. Тракия Пд 1

10. Куклен 1

 

ДЕЦА А, НАБОР 1995

IV КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Родопа - Спартак Пд - 0:4

Марица Пд - Брезово - 13:0 сл.

Белозем - Ботев Пд - 0:6

Брестник - Локо Пд - 1:7

Векта Пд - Асеновец - 9:0

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Векта Пд 12

2. Спартак Пд 10

3. Локо Пд 10

4. Марица Пд 9

5. Ботев Пд 6

6. Асеновец 3

7. Белозем 3

8. Брестник 3

9. Родопа 3

10. Брезово 0

 

ДЕЦА Б, НАБОР 1996

V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Металик - Ботев Пд - 7:2

Локо Пд - Първомай - 4:1

Левски Кар - Брестник - 1:4

Векта Пд -Марица Пд - 10:0

Асеновец почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Металик 15

2. Локо Пд 13

3. Първомай 9

4. Ботев-2002 Пд 9

5. Векта Пд 9

6. Ботев Пд 9

7. Брестник 6

8. Марица Пд 6

9. Кричим 4

10. Асеновец 3

11. Левски Кар 0

12. Баня 0

13. Атлетико-М Пд 0

 

ДЕЦА ЦЕНТЪР, НАБОР 1997

V КРЪГ, РЕЗУЛТАТИ

Съединение - УФК В. Левски-2 - 1:14

Асеновец - Марица Пд - 0:5

Калояново - Марково - 2:3

Металик - Раковски - 2:5

Спартак Пд -УФК В. Левски - 0:8

Локо Пд почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. УФК В. Левски 15

2. Марица Пд 12

3. Марково 12

4. Раковски 12

5. УФК В. Левски-2 6

6. Локо Пд 6

7. Калояново 3

8. Металик 3

9. Асеновец 0

10. Спартак Пд 0

11. Съединение 0

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
0 коментара

Анкета

Какво ще се случи с "Ботев" при Бруно Балтазар?