Локо вкара осмица на Левски в Чепинци, Енко падна у дома

Локомотив Пловдив разгроми Левски (село Чепинци) като гост в мач от 10-ия кръг на футболната женска А група.Така черно-белите са на три точки от лидера НСА, който спечели с 2:1 гостуването си на ЛП Супер Спорт София.

След като миналата седмица Енко (Пловдив) завърши 1:1 като гост на Севлиево лейдис, тимът на Илия Кунов излезе с големи очаквания у дома срещу ЖФК Варна. Първото полувреме бе равностойно и завърши при резултат 0:0. След почивката обаче варненки вкараха два безответни гола.

Третият пловдивски отбор в групата Пълдин домакинства утре от 13 часа на Севлиево Лейдис.

Локомотив е на второ място с 27 точки и голова разлика 50:2. Енко е на десето място със 7 точки и 4:25 голова разлика.

Пълдин е на 13-то с 3 точки и 7:46 голово съотношение.