Локо удари Черно море с 2:1 в груб мач на "Лаута"

Локомотив Пловдив победи Черно море с 2:1 в мач от четвъртия кръг на efbet лига на стадиона в парк "Лаута". Рефер е Георги Димитров.

Николай Николов намери с центриране отдясно Момчил Цветанов в пеналта и Малкия шивач безпроблемно вкара за 1:0 в 4-ата минута.

Попадение на Курьор в 34-ата минута за 1:1. Беше изведен сам срещу вратаря и не сгреши. Хладнокръвно отиграване и техничен изстрел, след чудесното подаване на Панайотов.

Двата отбора се оттеглят на почивка при 1:1. Равностойни първи 45 минути, като варненци владеят повече топката (54:46 процента).

Димитър Илиев се разписва за 2:1 след перфектно изпълнен пряк свободен удар в 48-ата минута.

Червен картон за Родриго от гостите. Изкара си два жълти картона за минута, и двата пъти за нарушения серщу Карагарен в добавеното време на мача.