Локо прати Славия на баража с Ботев

Локомотив Пловдив удари Левски с 2:1 в мач от последия кръг на Първа лига и изхвърли сините от битката за евротурнири. Славия би Лудогорец с 3:1 и чака Ботев на баража за Лига Европа.

Мохамед вкара в 5-ата минута в първия си мач като титуляр за сините.

Станислав Костов удари греда 5 по-късно.

Вратарят Георгиев увисна при корнер и Малонга на задна греда вкара с глава за 1:1 в 33-ата минута.

Акиниеми свали топката към Малонга след корнер и нападателят вкара втория си гол в мача в 75-ата минута.

ЛЕВСКИ - ЛОКОМОТИВ (ПД) 1:2
1:0 Мохамед 5, 1:1 Малонга 33, 1:2 Малонга 75

ЛЕВСКИ: Георги Георгиев, Ивайло Найденов, Янис Каргас, Мартин Райнов, Иван Горанов, Илия Юруков, Франко Мазурек, Паулиньо, Стайн Спирингс, Насиру Мохамед, Станислав Костов
ЛОКОМОТИВ (ПД): Мартин Луков, Акинсола Акиниеми, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Динис Алмейда, Валентин Пулиезе, Петър Витанов, Йосип Томашевич, Николай Николаев, Лукас Салинас, Доминик Малонга

Снимка: LAP.BG