Локо отупа и Добруджа с 2:0 на път за Пловдив

Локомотив Пловдив постигна поредна в контролните срещи на лагера в Поморие. 48 часа след успеха над Черноморец с 3:1, футболистите на Александър Тунчев се справиха и с второразредния добреджа след 2:0 на стадиона в Несебър.

Гол до почивката не бе отбелязан. а в началото втората част в рамките на две минути паднаха и двете попадения.

Първо, в 47-ата Парвиз Умарбаев центрира от фаул и Диниш Алмейда с глава бе безпощаден. В следващата атака с прецизен удар Димитър Илиев фиксира крайното 2:0.

С този мач Локомотив приключи лагера си в Поморие и се прибира в Пловдив. Идната събота, 6 февруари е последната проверка срещу тима на Хебър.

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ: Мартин Луков, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда, Парвиз Умарбаев, Петър Витанов (63 Конър Руан), Бирсент Карагарен, Момчил Цветанов, Лукас Салинас (55 Видол Сейменски), Кристиан Илич (74 Георги Минчев), Димитър Илиев.