Локо отказа Арда от мераци за медал след 0:2 в Кърджали ВИДЕО

Арда (Кърджали) и Локомотив (Пловдив) завършиха при 0:2 мача си от 22-ия кръг на родното първенство.

Кристиан Илич вкара в 47-ата минута след пас на Димитър Илиев. Шест по-късно Димитър Илиев удвои аванса на Локо след грешка на вратаря Караджов.

7 минута -  Спорна ситуация! Момчил Цветанов препъна Лозев, на метри от странични съдия и в близост до наказателното поле. Според арбитъра, няма фаул за Арда.

Иван Коконов фаулира Малембана в 25-ата минута. Централният бранител застана зад топката и изпълни много опасно, Иван Караджов се разпъна и изби топката, която влизаше във вратата му.

ГОООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 0:1! Две минути след почивката Салинас подаде в дълбочина към Димитър Илиев, който намери на дузпата Кристиан Илич, той стреля с едно докосване, получи се лек рикошет, който се оказа фатален за Иван Караджов.

ГОООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 0:2! Груба грешка на Арда в 54-ата минута. Александър Георгиев върна топката към Таравел, той пропусна, за да може Иван Караджов да отиграе, а Димитър Илиев засече подаването и вкара на опразнената врата за 0:2.

Арда Кърджали - Локомотив Пловдив 0:2

0:1 Кристиан Илич 47, 0:2 Димитър Илиев 54

АРДА: Иван Караджов, Спас Делев, Александър Георгиев, Никола Таравел, Иван Коконов, Деян Лозев, Алекс Петков, Емил Мартинов, Пламен Крумов, Лъчезар Котев, Тонислав Йорданов;

ЛОКОМОТИВ: Илко Пиргов, Диниш Алмейда, Кристиан Гомис, Дейвид Малембана, Лукас Салинас (75 Умарбаев), Петър Витанов, Момчил Цветанов, Бирсент Карагарен, Кристиан Илич, Димитър Илиев, Георги Минчев;

СЪДИЯ: Г. Димитров
СТАДИОН: "Арена Арда"