Локо и Берое си вкараха шест гола

Локомотив Пловдив и Берое си вкараха шест гола в контрола на "Лаута" за крайното 3:3, като гостите от Града на липите дръпнаха до 40-ата минута с 0:3 в резултата.

Бившият играч на Ботев Яя Меледже вкара за 0:1 в самото начало на мача. Ален Ожболт бе близо до изравняването минути по-късно, но прати топката в напречната греда. При добавката Карагарен вкара тгопката в мрежата, но бе в засада.

Мартин Камбуров бе близо до гол в 18-ата минута, но Пиргов отрази удара му с глава.

В средата на полувремето Берое на два пъти вкара за пет минути чрез Василев и Камбуров.

В 41-ата минута Ален Ожболт върна домакините в мача с попадение за 1:3, а минута по-късно изпусна шанс за втори гол.

Анте Аралица вкара втори гол за Локо с техничен удар с десен външен от малък ъгъл. Митко Илиев и Момчил Цветанов също пробваха да вкарат, но шансът не бе на тяхна страна.

В 70-ата минута Карлос Охене от Берое получи втори жълт картон, но треньорите се разбраха той да бъде заменен от Стоян Иванов.

Гостите от Стара Загора удариха греда в 72-ата минута.

След интересен пробив и центриране на Димитър Илиев отдясно, Буна засече за крайното 3:3 малко преди края на спаринга.

Локомотив, I полувреме: Илко Пиргов, Йосип Томашевич, Асен Георгиев, Лукас Масуеро, Игор Банович, Елитон Жуниор, Парвиз Умарбаев, Никола Марич, Бирсент Карагарен, Вилим Посинкович, Ален Ожболт

Локомотив, II полувреме: Стамен Бояджиев, Димитър Везалов, Уирис Густаво, Янко Ангелов, Димитър Илиев, Абделхаким Буна, Момчил Цветанов, Анте Аралица, Стивън Езе, Един Бахтич, Милош Петрович