Локо би и Созопол, Минчев се върна в игра, Руан дебютира ВИДЕО

Локомотив Пловдив спечели четвърта поредна победа в контролите, след като надви с 2:1 Созопол на изкуствения терен в Поморие. Дебют за черно-белите направи новопривлеченият Конър Руан, а в игра след лечение се завърна централният нападател Георги Минчев, който пропусна началото на подготовкта и трите предишни контроли.

Димитър Илиев откри за пловдивчани в 13-ата минута, а в 38-ата Лукас Салинас. След почивката наставникът на Локо Александър Тунчев вкара седем юноши в игра заедно с 17-годишният вратар Георги Милев. В игра влязоха още Руан и Минчев. Младоците успяха да удържат преднината като допуснаха само едно попадение в мрежата на Милев, което падна в 68-ата минута.
КРАЙ НА МАЧА
68 - ГОЛ за Созопол. След центриране на Кюмюрджиев  и мелле топката попадна във вратата на резервния вратар Милев.
39 - ГОЛ за Локомотив. Салинас удвоява след контраатака на черно-белите.
13 -ГОЛ за Локомотив, Илиев открива за 1:0
1' Начало на мача в Поморие
Стартов състав: Мартин Луков, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда, Момчил Цветанов, Бирсент Карагарен, Петър Витанов, Парвиз Умарбаев, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Александър Иванов