Локо би и Куклен, синът на Гонзо с първи гол ВИДЕО

Локомотив спечели и втората си контрола от началото на подготовката. След победата с 3:1 над Марица в сряда, днес черно-белите надвиха Атлетик (Куклен) с 2:0. Първи гол за родния тим на баща си Георги Иванов вкара синът му Александър. Той удвои в 81-ата минута след асистенция на Николай Николаев. Преди това в 26-ата минута националът Бирсент Карагарен бе открил. Той бе изведен с хитър пас от каращият проби Дамани Камара, а първият му шут бе избит от вратаря Кирил Акалски. При добавката обаче Карагарен опъна мрежата зад Акалски.

Наставникът на Локо Александър Тунчев всички налични футболисти, а като титуляри започнаха Камара и другият играч на проби - Жоел Бопесу. Днес ще стане ясно дали на някой от тях ще бъде предложен договор или ще си търсят късмета другаде.

Стартов състав на Локо: Илко Пиргов, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Кристиан Гомис, Жоел Бопесу, Бирсент Карагарен, Иван Арамазов, Парвиз Умарбаев, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Дамани Камара;
Второ полувреме: Кристиан Томов, Николай Николаев, Диниш Алмейда, Видол Сейменски, Иван Михайлов, Момчил Цветанов, Петър Витанов, Александър Колев, Даниел Димитров (70′ Петър Петров), Сашо Лебанов, Александър Иванов