Ливърпул продължи марша към титлата с трудна победа над Улвс ВИДЕО

Ливърпул продържи победния си марш към титлата през този сезон с измъчена победа 2:1 при гостуването на Уулвърхамптън. Мачът от 24-ия кръг в Премиър лийг беше един от най-трудните за мърсисайдци през кампанията, но те стигнаха до крайния успех и вече имат аванс от 16 точки пред действащия шампион Манчестър Сити, който е втори в класирането.

Джордън Хендерсън изведе червените напред в 8-ата минута. Домакините успяха да изравнят чрез Раул Хименес в 51-ата минута, а след това пропуснаха и няколсо добри шанса да поведат. Финалния натиск на Ливърпул доведе до победното попадение на Роберто Фирмино в 84-ата минута.

Елитният Уотфорд изхвърча от турнира за ФА къп, след като бе победен от Транмиър с 2:1 след продължения.