64

Кушии на Армията: Локо Пловдив удържа 1:1 с ЦСКА

ЦСКА-София и Локомотив (Пловдив) завършиха 1:1 в мач от 22-рия кръг на efbet Лига. Назон вкара в 9-ата минута. Сорга изравни резултата в 44-ата.

Дюкенс Назон вкара за ЦСКА в 9-ата минута след атака отляво, премина през Петрович и прати топката под гредата за 1:0.

Димитър Илиев падна в пеналта след съприкосновение с Амос Юга в 37-ата минута, но реферът изненадващо не отсъди нищо.

Димитър Илиев подаде към Сорга в 42-ата минута, който прати топката в мрежата. Първоначално попадението бе отменено за дари засада. След дълго гледане на ВАР то бе признато за 1:1.

ВАР за нарушение на Матеус срещу Де Ноер в паналта в 52-ата минута. Реферът не видя задържане на Де Ноер преди да ритне топката към вратата.

Дузпа за ЦСКА-София в 85-ата минута. Паскалев закачи Гарсес в опит да изчисти топката. Матай обаче учели десния страничен стълб на вратата, пазена от Хоркаш. В ответната атака "черно-белите" пропуснах да нокаутира съперника си с втори гол.

ЦСКА-СОФИЯ - ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) 1:1

1:0 Назон 9, 1:1 Сорга 42

ЦСКА-СОФИЯ: 1. Бусато, 21. Юга, 6. Петров, 2. Матей, 5. Де Нойер, 10. Гарсес, 3. Жеферсон, 7. Линдсет, 26. Марселино, 14. Хайнц, 9. Назон

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): 23. Хоркаш, 5. Павлов, 20. Петрович, 4. Паскалев, 13. Матеус, 7. Дион, 34. Витанов, 15. Зебли, 10. Маркес, 14. Илиев, 9. Сорга