61

Куклен удари Локо 2, Крумовград прегази и Асеновец с класика

Дублиращият тим на Локомотив Пловдив загуби с 0:2 домакинството си на Куклен в отложен мач за първенство на Югоизточната Трета лига. С успеха си домакините се изкачиха на шесто място във временното класиране, а имат и среща по-малко. Черно-белите пък са на 15-а позиция.

Крумовград на треньора Стефан Генов оглави класирането на Югоизток, след като прегази Асеновец в Асеновград. Отборът на Генов задмина на върха Саяна (Хасково) с две точки. Интрига в мача имаше само през първото полувреме, но малко преди почивката Петър Христов откри. Ахмед Осман (Мечо) довърши домакините с две попадение след почивката.

С гол на Николай Тихомиров Родопа надви Съединение на стадион Септември в Смолян. С успеха си тимът на Юлиян Сюрджиев задмина отбора на Николай Алексиев в таблицата и се изкачи до 13-о място. В Карнобат Черноморец отвя едноименния местен тим с 2:0.