Живко Миланов хвърли оставка след загубата от Ботев

Старши треньорът на Левски Живко Миланов обяви, че подава оставка след загубата от Ботев в Коматево с 1:3. "На отбора му трябва ново начало. Утре ще говоря с ръководство и напускам. Обявих пред футболистите в съблекалнята, че си тръгвам. Казах им, че аз се махам, но те остават и сами трябва да извадят отбора от тежката ситуация. Някой трябва да поеме отговорност за това и в случая съм аз.

В мача решаващ бе моментът в продължението на първото полувреме, когато ни вкараха гол от дузпа и останахме с човек по-малко. До този момент бяхме абсолютно равностойни. През второто полувреме се опитахме да реагираме. Стигнахме до положения, които пропуснахме. Дойде и второто попадение в нашата врата, което беше автогол. Дузпа, червен картон и автогол е нещо, което може да събори всеки отбор. В този момент мачът свърши", заяви Миланов.