Истанбул шокира Ман Юн, всички резултати от Шампионската лига

Манчестър Юнайтед допусна конфузна загуба с 1:2 от Истанбул Башакшехир в третия си мач от група Н на Шампионската лита. В първите две срещи червените дяволи постигнаха победи, но тази вечер пренесоха неубедителното си представяне в Премиършип и край Босфора.

Всички голове паднаха през първото полувреме. Защитата на гостите на няколко пъти бе преодоляна. Демба Ба откри резултата в 13-ата минута, а Един Вишча удвои аванса на турците в 40-ата минута. Малко преди почивката Марсиал върна едно попадение, но през втората част Юнайтед не създаде положения, което доведе до загубата.

За "червените дяволи" това е трета поредна загуба при гостуване в Турция.

Зенит Санкт Петербург - Лацио 1:1
1:0 - Ерьохин 33
1:1 - Кайседо 82

Истанбул ББ - Манчестър Юнайтед 2:1
1:0 - Демба Ба 13
2:0 - Виска 40
2:1 - Марсиал 43

Севиля - Краснодар 3:2