Инфантили разораха футболната база на Марица до Английската
- 13:59, 28.01.2023
- 14:11, 28.01.2023
- 1316
- 4
За пореден път терените, на които тренират футболистите от школата на ПФК "Марица" станаха обект на вандалско посегателство.
От управата на кършиякалийския клуб алармираха,че група инфантили отново са разорали терена с неправомерни гонки.
За сведение на гамените, които трошат главите си по пътищата с автомобилите на родителите си, Марица е клуб, който не проси помощи от Общината, а сам се справя с оцеляването си. Сега също нищо няма да се случи - нито виновниците ще бъдат наказани, нито някой ще помогне за възстановяването на терените край Езиковите гимназии, на които тренират над 250 деца от Марица.
Затова, драги инфантили, щом животът не ви е мил, правете си гонки по кърищата, но оставете терените на Марица на мира , там тренират деца, които знаят какво искат и разчитат на себе си да го постигнат.
Водещи новини
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни



