LIVE: Хебър води с 3:1 на Спартак(Пл) в Ловеч

Футболният тим на Хебър води с 3:0 на Спартак(Пл) в мач от 18-тия кръг на Втора ПФЛ, който започна в 14 часа на градския стадион в Ловеч.

Най-напред точен за хебърци в 33-та минута беше Асен Георгиев, който завърши по отличен начин многоходова комбинация на пазарджиклии.

"Зелените" имаха тотална игрова доминация на терена през първата част и само по чудо Спартак се оттегли на почивка с минимален пасив от 1 гол.

В 45-та минута реферът не зачете втори гол на Хебър с обяснението, че топката не е преминала голлинията на домакините с целия си обем.

Близо до попадение за пазарджиклии преди антракта бяха Октай Хамдиев и Янко Ангелов.

Началото на втората част започна по начинът, с който завърши първата и резултатът не закъсня.

В 50-тата минута Божидар Васев намери по отличен начин Даниел Пехливанов, който с рязък удар удвои преднината на гостите - 0:2!

Последва пропуск на Пехливанов.

В 57-та минута пак той обаче покачи с глава на 3:0 за Хебър!

В 81-та минута реферът Йото Гарабедов даде дузпа на домакините.

Капитанът на Спартак Ивайло Раденцов бе точен от 11-тия метър и авансът на пазарджиклии бе намален на два гола- 1:3.