Хебър приземи Славия в Банско

Хебър нанесе първа загуба на Славия в контролите от предсезонната подготовка, след като се наложи с 2-1 над столичани в Банско.

Двата гола за пазарджишкия тим паднаха през първата част само в рамките на 4 минути. Най-напред Емануил Манев откри резултата в 20-ата минута, а Живко Петков покачи на 2-0 в 24-ата.

Малко преди последния съдийски сигнал Тони Тасев вкара за Славия от дузпа (85-та), след грешка на младока Джъстин Лима. В последните 10 минути от мача хебърци играха с човек по-малко заради контузия на Стоян Сотиров - Меси, а всички смени но пазарджиклии бяха изчерпани.

В неделя Хебър ще завърши лагера си в Банско с контрола срещу Ботев(Враца). Двубоят ще се играе от 10 часа в Разлог.

Хебър: 95. Ивайло Василев, 23. Стойчо Папазов, 14. Мартин Михайлов, 18. Радослав Терзиев, 11. Цветелин Тонев, 7. Александър Бастунов, 19. Георги Каракашев, 99. Тодор Чаворски, 17. Джеймс Лима, 10. Емануил Манев, 15. Живко Петков(1. Петър Дебърлиев, 98. Георги Търтов, 26. Мартин Вълчинов, 16. Джъстин Лима, 2. Иван Дишков, 20. Жак Пехливанов, 22. Димитър Йовчев, 8. Евгени Игнатов, 3. Ивайло Михайлов, 27. Стоян Сотиров, 6. Богомил Божуркин)