64

"Грешникът" Илиев: Бяхме неузнаваеми, съжалявам

Чувствам се много виновен, имахме възможност да променим изхода, ако бях вкарал, каза след мача "грешникът" в нашия отбор Димитър Илиев. Играчът на Локо Пд пропусна дузпа за нас в 14-ата минута при 0:0.

"Бяхме неузнаваеми. Не успяхме да намерим нашия ритъм. Доста неприятна загуба. Съжалявам. Това е във футбола. За съжаление в много лош момент пропуснах дузпа", съжалява Илиев.

Вратарят Мартин Луков също сподели разочарованието си: "Първо разочарованието е голямо, за жалост загубихме днес. Допуснахме много лесни грешки. Започнахме силно и получихме дузпа. Всеки изпуска дузпа, но ние трябваше да продължим да играем така.

Започнахме по-добре второто полувреме. Загубихме с гол от нищото. Накрая вече се оголихме и допуснахме трети гол. Не трябва да се оправдаваме с терена. Наистина беше много трудно, но това не трябва да ни е оправдание".