61

Гигант излъга Несебър, Родопа удари и Розите

Гигант (Съединение) излъга с 1:0 Несебър в отложен мач за първенство на Югоизточната Трета лига. С успеха си на стадиона в Голямо Конаре тимът на поливалентният специалист Николай Алексиев се изкачи на девето място във временното класиране, а е и с една среща по-малко.

"Родопа" продължи възходящия си път като победи "Розова долина" (Казанлък) с 2:0 на стадион Цвятко Радойнов. И двата гола във срещата бяха изработени от най-добрите на терена Теодор Стефанов и Михаел Кисьов. Стефанов реализира попаденията след асистенции на завърналият се след контузия Кисьов. Отлични изяви имаше и вратарят на смолянчани Стефан Дафовски, който за пореден мач не допусна гол във вратата си.

Първото поподение бе реализирано в началото на второто полувреме, а вторият гол падна в 76- та минута.
С тази победа тимън на треньора Юлиян Сюрджиев вече има актив от 16 точки, като в събота гостува на" Локомотив II" в Оризари.