Футболно унижение: Оборище писа 5-ца на Балкан

Тачев и Гайдата се развихриха в Ботевград

Разгромна победа с 5:0 при визитата си на Балкан в Ботевград записа футболният тим на Оборище в мач от 19-тия кръг на Трета ЮФЛ.

„Войводите” дръпнаха с 3:0 още до почивката.

На два пъти за тях се разписа кадърът на Хебър Георги Георгиев – Гайдата, а едно попадение добави Васил Тачев, който довкара топката след изпълнена от него дузпа, спасена първоначално от вратарят на Балкан Дончев.

След почивката отново Васил Тачев и влезлият като резерва Георги Нетов направиха унижението на домакините пълно, формирайки крайното 5:0 за панагюрци.

В рамките на 90 минути балканци така и не съумяха да стигнат до чисто голово положение.

Стартов състав на Оборище: Стефано Кунчев, Георги Кременлиев, Стенислав Георгиев, Ангел Маджиров, Димитър Руйчев, Николай Маринов, Георги Георгиев, Симеон Вешев, Атанас Велев, Никола Иванов(к), Васил Тачев