Феро: Темата с клуба стана банална ВИДЕО

Треньорът на Ботев Пловдив Ферарио Спасов не остана доволен от показаното от своите футболисти срещу Царско село. „Канарчетата” не успяха да запишат победа в четвърти мач от началото на сезона, завършвайки 0:0 у дома.

„Труден мач. Мисля, че през първото полувреме имахме повече шансове за гол, докато през второто ни липсваха идеи пред вратата на противника. Доста момчета бяха ангажирани с националните отбори, някои се върнаха контузени, други пък са контузени и играха, Откъм състав бяха изключително ограничен. Лъчо Балтанов и Крис Добрев играха с контузии, но това не ни помогна през второто полувреме. Приемаме този резултат. За съжаление за разлика от другите мачове в защита изглеждахме добре, но ни липсваше шанса и късмета в атака през първото полувреме. През втората част мачът се изнерви и нямаше положения пред двете врати”, коментира той.

Темата с клуба стана банална вече, не се е променило нищо. Ние трябва да побеждаваме, настроението не е добро, в лоша серия сме, не искам да коментирам какво става с клуба - много сили и енергия губя в тази посока. Трябва да се концентрирам с работата с отбора. Не съм в течение какво се случва с ръководния пост в клуба. Имаме нужда от още попълнения, алтернатива на Наско Илиев в нападение нямаме", довери Феро.