Двама с дебютни голове за Локо при 3:3 в Кърджали

Арда и Локомотив Пловдив завършиха 3:3 в последния си мач от редовния сезон на Първа лига. Двубоят е на "Арена Арда" в Кърджали.

Спас Делев вкара за 1:0 в 5-ата минута с премерен шут по земя от големия пеналт.

Юношата Александър Колев вкара с глава след центриране на Цветанов в 13-ата.

Две минути преди почивката отново Спас Делев мина като на парад през защитата на гостите и вкара топката в мрежата з 2:1.

Пет минути след почивката Арда вкара втори гол чрез Тонкслав Йорданов. Той засече с глава  центриране на Деян Лозев.

Капитанът Димитър Илиев вкара курипзен гол. За 3:2 в 65-ата минута. Илиев пробва пас към съотборник, топката се върна отново в него и при втория си опит той с получи.

Очакваното се случи, синът на Гонзо Александър Иванов се разписа след пас на Цветанов за 3:3.

АРДА - ЛОКОМОТИВ 3:3

1:0 Спас Делев 5, 1:1 Александър Колев 13, 2:1 Спас Делев 43, 3:1 Тонислав Йорданов 50, 3:2 Димитър Илиев 65, 3:3 Александър Иванов 89

АРДА: Васил Симеонов, Спас Делев, Александър Георгиев, Никола Таравел, Георги Атанасов, Румен Руменов, Деян Лозев, Алекс Петков, Емил Мартинов, Мартин Костадинов, Тонислав Йорданов;

ЛОКОМОТИВ: Кристиан Томов, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Конър Руан, Парвиз Умарбаев, Даниел Иванов, Александър Колев, Момчил Цветанов, Бирсент Карагарен, Димитър Илиев, Георги Минчев;