Дубълът на Ботев(Пд) падна с 4:0 от Хебър в контрола

Тежка загуба с 0:4 при визитата си на Хебър в Пазарджик инкасира дублиращия тим на Ботев(Пд) в контролен мач, игран на стадион "Георги Бенковски".

През първата част точен за домакините бе Евгени Игнатов - Бамзи, който се отличи с фамозно попадение.

След паузата Иво Михайлов, Емануил Манев - Мотора и Джеймс Лима формиха разгромния успех в полза на хебърци.

Той можеше да бъде и много по-изразителен, ако не бяха отличните намеси на стража на Ботев. В още няколко други случая шансът покри пловдивчани. Младите канари имаха едва две чисти ситуации в мача, но Ивайло Василев през първата част и Петър Дебърлиев след почивката се справиха с опасните удари.

В последните 30 минути от контролата Николай Митов пусна в игра младите си играчи и Ботев успя да изнесе играта си в малко по-предни позиции.

Хебър: Ивайло Василев, Георги Търтов, Мартин Михайлов, Радослав Терзиев, Мартин Вълчинов, Александър Бастунов, Георги Каракашев, Евгени Игнатов(к), Октай Хамдиев, Емануил Манев, Живко Петков(Петър Дебърлиев(к), Иван Дишков, Димитър Йовчев, Стойчо Папазов, Милен Николов, Жак Пехливанов, Джеймс Лима, Олег Димитров, Ивайло Михайлов, Тодор Чаворски, Богомил Божуркин