Диего Милито аут един месец, заради контузията в бедрото

Шампионът на Италия - Интер няма да може да разчита един месец на нападателя си Диего Милито, заради контузия в бедрото. 30-годишният аржентинец получи разтежение на бедрен мускул през първото полувреме на мача срещу Удинезе снощи и бе заменен още през първото полувреме. Милито има на сметката си пет гола в седем мача от началото на сезона в Серия А. Милито се присъедини в лазарета към бразилеца Тиаго Мота, който също като него дойде в Интер от Дженоа през лятото.

Въпреки лошата новина вратарят на Интер Хулио Сезар заяви, че тимът му има сили да защити титлата си в Серия "А", въпреки, че "нерадзурите" измъкнаха изключително трудно успеха срещу Удинезе вчера с 2:1. Грандът от Милано обаче би се добрал доста трудно до крайния успех, тъй като освен основния конкурент Ювентус и друг тим - Сампдория показва много силни игри. "Откакто играя в Италия, Удинезе винаги затрудняват съперниците си максимално, но ние искахме да спечелим този мач на всяка цена и сега са отново сме на първо място в класирането", заяви стражът пред клубната телевизия. "Сега аз ще пътувам за Бразилия като щастлив човек: Интер си осигури ключова победа и има сили да защити титлата си", каза Сезар.