64

Дайджест на пловдивските тимове в Трета лига този уикенд

Спартак (Пловдив) затвърди лидерската си позиция след успех с 1:0 над втория отбор на Берое. Мачът от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига се игра на стадион "Локомотив" в Стара Загора. Единственото попадение отбеляза Мирослав Радев в 60-та минута на мача. Така кючукпарижани водят с 2 точки пред Саяна и с 6 пред Несебър в класирането.,

Дублиращият отбор на Ботев (Пд) продължи силната си серия и разби тима на Димитровград с 4:0 в мач от 29 кръг на Югоизточната Трета лига. На футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“ момчетата на Илиян Гаров не оставиха шанс на съперника си и заслужено спечелиха с голове на Ивайло Видев, Мирослав Георгиев, Димитър Диклиев и Константин Павлов.

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) допусна поражение от Атлетик (Куклен) на “Лаута”. “Черно-белите” загубиха от “баските” с 1:2. Двубоят се игра от 17:00 часа на стадион “Локомотив”.

Гостите успяха да поведоха след попадения на Рангел Игнатов (7, 70). Васил Църцев се разписа за 1:2 от дузпа в 73-ата минута.

Резултати, XXIX кръг: Р. Долина - Карлово 5:1, Карнобат - Загорец 1:5, Локомотив II - Куклен - 1:2, Ботев II - Димитровград 4:0, Родопа  - Сливен 1:1, Марково) - Секирово 0:3, Несебър - Съединение 1:1, Саяна - Асеновец 1:0,  Берое II - Спартак Пловдив 0:1, Созопол - Ямбол 1:1