Данчо Минев се върна с гол за Хебър, дубълът с първи успех в контролите

Бившият национал Йордан Минев изигра първи мач за дубъла на родния си клуб Хебър след 20 години пауза. 41-годишният футболист, който от понеделник започна работа като треньор в ДЮШ-а на пазарджишкия клуб стартира като титуляр за пазарджиклии по време на днешната контрола с Оборище, спечелена с 3:2 от момчетата на Спас Гигов. Упехът бе първи за домакините в серията им от предсезонни проверки. До момента хебърци бяха записали загуби кат гости от Асеновец(0:4) и Банско(1:2).

Срещу Оборище Хебър II изигра отлично първо полувреме, след което се оттегли на почивка с 2:0. Попаденията бяха дело на Йордан Минев и Ангел Генчев. През втората част Богомил Божуркин покачи на 3:0, след което настъпиха минутите на Оборище.

Иван Георгиев и Георги Нетов оформиха с головете си крайното 3:2 за пазарджиклии.