ЦСКА на полуфинал с късен обрат срещу Враца

ЦСКА се класира за полуфиналите в турнира за Купата на България след много измъчена победа с 2:1 над Ботев (Враца). Червените бяха в тотална безпътица повече от час, а агитката разпъна транспарант срещу мажоритарния собственик на клуба Гриша Ганчев. Старши треньорът Милош Крушчич пък отново бе подканян да си тръгне. В крайна сметка армейците стигнаха до крайния успех след глупава и с нищо непредизвикана грешка на Аласан Ндиае.

Гостите откриха резултата чрез Даниел Генов в 22-ата минута, а в 67-ата Едвин Джеси изравни. И когато сблъсъкът вървеше към продължения, вратарят на гостите Красимир Костов и централният бранител Аласане Н`Диайе допуснаха груба грешка в 89-ата минута при разиграване на топката след изпълнение на аут, червените я отнеха пред наказателното им поле и резервата Ахмед Ахмедов вкара сам срещу вратаря за крайното 2:1 за ЦСКА-София.